На Миколаївщині стартували перші вибори в 12 ОТГ

На Миколаївщині стартували перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних,  міських голів. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав голова Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрій Кормишкін, побажавши всім учасникам виборчого процесу успіхів у виборі свого майбутнього.

«Ну що ж, з Богом. Сьогодні на Миколаївщині в 12 ОТГ стартували перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних,  міських голів. Бажаю усім успіху у виборі свого майбутнього», — написав Юрій Кормишкін.

В громадах уже зранку розпочалось голосування. Нагадаємо, вибори стартували:

БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН

Лоцкинська сільська об’єднана територіальна громада (Лоцкинська сільська рада  (селища Лоцкине, Перемога), Новоолександрівська сільська рада (село Новоолександрівка);

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКИЙ РАЙОН

Березнегуватська селищна об’єднана територіальна громада (Березнегуватська селищна рада (смт Березнегувате, села Калачеве, Маломихайлівське, Червонопілля), Білокриницька сільська рада (села Біла Криниця, Новогригорівка), Мурахівська сільська рада (села Мурахівка, Велике Артакове, Калинівка, Тернівка, селище Березнегувате), Новоочаківська сільська рада (села Новоочаків, Петропавлівка), Новоукраїнська сільська рада (село Новоукраїнка), Федорівська сільська рада (села Федорівка, Романівка);

Висунська сільська об’єднана територіальна громада (Висунська сільська рада  (села Висунськ, Василівка, Одрадне, Пришиб, Семенівка), Любомирівська сільська рада (села Любомирівка, Веселий Кут, Яковлівка);

БРАТСЬКИЙ РАЙОН

Новомар’ївська сільська об’єднана територіальна громада (Новомар’ївська сільська рада (села Новомар’ївка, Обухівка), Кам’яно-Костуватська сільська рада (села Кам’яно-Костувате, Кам’янопіль, Прищепівка, П’ятихатки), Костуватська сільська рада (села Костувате, Петрівка Друга, Петрівка Перша), Миролюбівська сільська рада
(села Миролюбівка, Лісове, Юр’ївка);

ЄЛАНЕЦЬКИЙ РАЙОН

Калинівська сільська об’єднана територіальна громада (Калинівська сільська рада (села Калинівка, Водяне, Новоолександрівка, Уральське), Маложенівська сільська рада (села Маложенівка, Богодарівка, Веселий Поділ, Кам’янка);

НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОН

Вільнозапорізька сільська об’єднана територіальна громада (Вільнозапорізька сільська рада (села Вільне Запоріжжя, Діброва, Нововасилівка, Новоданилівка, Новоселівка, Показне, Симонівка, Степове), Новохристофорівська сільська рада (села Новохристофорівка, Лоцкине, Пархомівка, Чернігівка), Новоюр’ївська сільська рада (села Новоюр’ївка, Білоцерківка, Максимівка, Новокостянтинівка);

Софіївська сільська об’єднана територіальна громада (Софіївська сільська рада (села Софіївка, Володимирівка, Володимиро-Павлівка, Улянівка, селище Щасливе), Баратівська сільська рада (села Баратівка, Антонівка, Вівсянівка, Ганнівка, Майорівка, Мала Ганнівка, Новопетрівка)

Новобузька міська об’єднана територіальна громада (Новобузька міська рада (місто Новий Буг, села Добра Воля, Загальна Користь, Новосілля, Петрівка, Станційне), Новомихайлівська сільська рада (села Новомихайлівка, Анастасівка, Григорівка, Новодмитрівка);

НОВООДЕСЬКИЙ РАЙОН

Сухоєланецька сільська об’єднана територіальна громада (Сухоєланецька сільська рада (села Сухий Єланець, Суворовка), Новошмідтівська сільська рада (села Новошмідтівка, Степове);

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ РАЙОН

Мигіївська сільська об’єднана територіальна громада (Мигіївська сільська рада (села Мигія, Гаївське, Куріпчине), Романово-Балківська сільська рада (села Романова Балка, Генівка, Львів, Соколівка, селище Іванівка), Софіївська сільська рада (села Софіївка, Богословка, селище Бандурка)

СНІГУРІВСЬКИЙ РАЙОН

Горохівська сільська об’єднана територіальна громада (Горохівська сільська рада (села Горохівське, Великопілля, Виноградне, Новий Шлях, селище Садове), Баратівська сільська рада (села Баратівка, Гречанівка, Новософіївка, Петропавлівське, Промінь, Романово-Булгакове, селище Галаганівка), Суворська сільська рада (села Суворе, Гуляйгородок, селище Світла Дача);

Снігурівська міська об’єднана територіальна громада (Снігурівська міська рада (місто Снігурівка), Афанасіївська сільська рада (села Афанасіївка, Юр’ївка), Василівська сільська рада (села Василівка, Євгенівка, Павло-Мар’янівка), Калинівська сільська рада (села Калинівка, Бурханівка, Любимівка), Кобзарцівська сільська рада (села Кобзарці, Новопавлівське), Нововасилівська сільська рада (села Нововасилівка, Галаганівка, Єлизаветівка, Новокондакове, селище Ясна Поляна), Павлівська сільська рада (села Павлівка, Івано-Кепине), Першотравнева сільська рада
(села Першотравневе, Трудолюбівка, селище Васильки), Тамаринська сільська рада (села Тамарине, Безіменне)

Теги: , , , ,