Колектив Ольшанського Будинку культури Миколаївського району вдячний за своєчасну оперативну допомогу депутату обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Садрідінова Т.Ш.

Так сталося, що саме в той час, коли в Будинку культури йшов ремонт даху, коли, не припиняючи роботу, колектив готувався до культурно-масових заходів, в будинку культури згорів електричний лічильник, і приміщення БК залишилося без світла. Припинився довгоочікуваний ремонт БК. Треба було оперативно придбати лічильник. Директор Будинку культури, депутат Ольшанської селищної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Білий О.О. звернувся до депутата обласної ради, генерального директора ТОВ «С-Росток» Садрідінова Тахіра Шамсідіновича за допомогою, яку той здійснив дуже оперативно і надав кошти на придбання лічильника.

У депутата обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Садрідінова Т.Ш. давній зв’язок з колективом Будинку культури, неодноразово він надавав допомогу для розвитку творчого колективу та підтримував його робітників.

Жителі селища з подякою і глибокою повагою згадують ярмарки продукції власного виробництва підприємства по пільговим цінам біля Будинку культури, які стали традицією для жителів селища з ініціативи голови селищної ради Новака С.В. і депутатів — нашекраєвців.

Теги: Білий, , Ольшанське,