Місцеві вибори, земля, та перегляд реформ: «Наш край» висунув 5 вимог новій Раді

Парламент та новий уряд мають переглянути «реформи», які виявились недолугими та тільки погіршили життя українців. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

«Наш край» висунув до нового парламенту 5 вимог, які мають розпочати реформи в інтересах українців.

«По-перше, парламент та новий уряд мають переглянути медичну, освітню, пенсійну, комунальну «реформи», які виявились недолугими та тільки погіршили життя українців. По-друге, важливо, щоб земельна реформа не перетворилась на розпродаж землі за безцінь латифундистам, а селянин був мотивований оберігати землю та використовувати її за призначенням», – переконаний Олександр Мазурчак.

Співголова «Нашого краю» наголосив, що зміни мають здійснюватися для людей, а не для чиновників.

«По-третє, необхідно завершити реальну децентралізацію шляхом внесення положень про неї до Конституції та передати громадам права та повноваження. По-четверте, потрібно негайно призначити перші місцеві вибори, на які сьогодні чекають понад 100 громад, та створити механізми для стимулювання створення нових ОТГ», – зазначив Олександр Мазурчак.

Головне, на думку співголови партії, щоб економічне зростання стало відчутним для людей та було спрямоване на підвищення зарплат, пенсій та інших соціальних виплат.

«Тоді люди відчують ефективність економічних змін у державі, повірять їм та підтримають. Тому, по-п’яте, майбутні державні бюджети, які буде ухвалювати парламент, мають містити позитивні зміни саме для всіх громадян, а не лише для олігархів та тих, хто звик годуватися з бюджету», – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, у четвер, 29 серпня, відбулося перше засідання новообраної Верховної Ради України IX скликання.

Теги: ,