«Наш край» вітає Миколаївщину з Всеукраїнським днем бібліотек!

У всі часи бібліотека була джерелом отримання знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар — хранителем і двигуном людської культури. В активі партії «Наш край» чимало бібліотечних працівників, які турбуються про культурну спадщину області.
Сьогодні бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек — незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.
Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.
Бажаємо вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів. Нехай ваша праця — праця хранителів людської мудрості — завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!
Міцного всім вам здоров’я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!
З повагою,

Миколаївська обласна організація партії «Наш Край»

 

Теги: ,