Веселинове – мій квітучий край

У Веселинівській районній партійній організації політичної партії «НАШ КРАЙ», яку очолює депутат селищної ради Сергій Свердан, аналізуючи участь однопартійців і прихильників партії в реалізації проекту Партії «Весняна толока», прийшли до висновку, що ніщо так не об’єднує людей, як спільна праця на благо громади. Тому вирішили продовжити цю благородну справу та ініціювали місцевий партійний проект під назвою: «Веселинове-мій квітучий край!».

Першим етапом проекту було оголошення конкурсу на кращу присадибну ділянку біля багатоповерхових будинків смт Веселинове, приуроченого до первомайських весняних свят.

Вимоглива комісія від Ради партійної організації з представниками від мешканців обійшли територію житлового масиву. Перше місце журі присудило родині пенсіонерів Полтавських О.І. за присадибну ділянку по вул.Набережна, буд. 15, якою вони опікуються.

На немаленькій (6х10 метрів) ділянці ростуть та радує око більше 15 видів квітів. Голова районної партійної організації вручив переможниці грошову премію від Веселинівської РПО.

Другим етапом проекту є приведення в порядок дитячих майданчиків. Актив партійної організації, закупивши краску, разом з молодими батьками провели суботник з благоустрою дитячого майданчика. По завершенні суботника «господарям» майданчику — веселинівській малечі були вручені солодощі.

Теги: Веселиново, ,