Кормишкін запропонував перерозподілити невикористані кошти обласного бюджету на соціальні проекти

Депутат Миколаївської обласної ради від політичної партії «Наш край» Юрій Кормишкін запропонував перевірити обласні програми, які приймались на 2019 бюджетний рік, на предмет невикористаних коштів. Таку пропозицію він висловив у п’ятницю, 22 листопада, в ході засідання комісії з питань бюджету. На думку Кормишкіна, у випадку неосвоєння частини коштів із бюджетних програм, доцільніше було б направити їх на впровадження соціальних проєктів.

– Ви на сьогоднішній день розглянули ті програми, за якими були виділені кошти на 2019 рік зі змінами, які були в травні? Тому що є багато випадків, коли ми (обласна рада – ред.) виділили кошти, але вони не були використані. Для прикладу, управлінням спорту та молоді було виділено 500 тисяч грн. на підтримку кінного спорту, вони їх не використали. Ви провели ревізію по цим програмам? Може десь є і більше невикористаних коштів? Навіщо їх тримати? – зазначив депутат.

Юрій Кормишкін закликав голову бюджетної комісії Федора Барну провести відповідну ревізію до наступного засідання сесії, яке відбудеться у вівторок, 26 листопада.

– Ви, як голова бюджетної комісії, відповідно регламенту, маєте доступ до бюджету. Є прохання, щоб до сесії Ви провели ревізію по всім програмам. І я пропоную облраді направити більше коштів на соціальні проєкти звідти, де не будуть використані кошти, – звернувся з проханням Юрій Кормишкін.

На це Федір Барна запропонував відкласти розгляд даного питання до вівторка, коли відбудеться засідання сесії облради.

Теги: Барна, , , перераспределение бюджета