Партія «Наш край» вимагає від уряду посилити контроль за виконанням програми «Доступні ліки»

Попри звіти уряду про «успіх» реалізації програми «Доступні ліки», партія продовжує отримувати на «гарячу лінію» чисельні скарги. У регіонах досі безліч проблем з отриманням рецептів, ліків, доступністю аптечних закладів? Задіяних у програмі. Уряд вже визнав особливо критичну ситуацію у трьох областях: Чернігівській, Одеській та Сумській. Насправді, ситуація гірша

Влада намагається прикрити некомпетентність МОЗу, який не володіє реальною інформацією про стан здоров’я українців. З моменту реалізації програми минув лише місяць, а уряд вже пропонує внести поправки до бюджету для збільшення фінансування програми. Йдеться про додаткові 250 млн. грн., що становить 50% від запланованих раніше. Не виключено, що це ще не остаточна сума.

Відповідальність за провал реалізації програми у трьох областях уряд намагається перекласти на місцеву владу. Для поліпшення ситуації заплановані «селекторні наради». Більш дієвих засобів впливу на ситуацію в регіонах уряд поки не має та не пропонує.

«Наш край» наполягає на прийнятті негайних та невідкладних заходів для вирішення всіх проблемних питань реалізації програми в найкоротший термін по всій країні.

Партія вимагає від уряду посилити контроль за виконанням державної програми та не перекладати відповідальність на місцеву владу, не обмежуватись селекторними нарадами. Вимагаємо розробити ефективну програму контролю за реалізацією державної програми в регіонах.

«Наш край» спільно з небайдужими громадянами з квітня здійснює контроль над реалізацію програми по всій території України.

Якщо ви належите до трьох вказаних категорій (хворі на діабет ІІ типу, бронхіальну астму чи серцево-судинні захворювання) та лікар відмовляє вам в рецепті або не можете отримати ліки в аптеці, що бере участь у програмі «Доступні ліки», звертайтесь на нашу «Гарячу лінію» за телефоном 0 800 21 800 4. На підставі отриманих звернень партія звертатиметься до уряду та посадовців з вимогою виконувати програму “Доступні ліки” та контролюватиме, щоб усі недоліки реалізації програми були усунені.

Разом ми змусимо владу забезпечити тих, хто потребує, необхідними ліками.

Теги: доступні ліки, ,