Уряд має виконувати пенсійний закон, а не вдаватися до шантажу

Замість виконання пенсійного законодавства та своєчасного осучаснення пенсій уряд перейшов до прямого шантажу суспільства і парламенту. Передбачене законодавством осучаснення пенсій ставиться у залежність від прийняття пенсійної реформи.

Уряд заявляє, що підвищення пенсійного віку не буде, але під час реалізації реформи буде підвищено мінімальний розмір страхового стажу – з 15 до 25 років. Людською мовою це означає, що уряд знайшов спосіб, як змусити людей виходити на пенсію пізніше, формально не підвищуючи пенсійний вік.

Громадяни, які мали намір піти на пенсію, маючи мінімальний страховий стаж 15 років, – втратять таку можливість. «Інший інструмент», як назвали його урядовці, виявився обманом десятків тисяч українців, які будуть вимушені працювати ще 10 років, щоб отримати мінімальний страховий стаж, якій гарантує пенсію.

Уряд знов навмисно уникає виконання пенсійного законодавства та здійснення осучаснення пенсій.

Партія «Наш край» вимагає від уряду негайно припинити шантажувати особливо вразливу частку суспільства – пенсіонерів.

Уряд повинен без умов виконати вимоги українського законодавства та невідкладно осучаснити пенсії.

Партія звертає увагу, що в жодному разі не можна приймати пенсійну реформу на догоду МВФ. Будь-які зміни законодавства у цій сфері має здійснюватися лише після широкого громадського обговорення та схвалення суспільством.

Теги: , , пенсійна реформа