“Наш край” проти підвищення пенсійного віку незважаючи на шантаж з боку влади

“Наш край” вимагає припинити шантаж так званою «пенсійною реформою» та виконати пенсійне законодавство – осучаснити пенсії. Про це заявив співголова “Нашого краю” Сергій Кальцев.

За його словами, замість виконання чинного закону, уряд перейшов до прямого шантажу та продовжує проштовхувати пенсійну реформу.

“Сьогодні уряд ставить умову: або приймається пенсійна реформа, або пенсії ніхто підвищувати не буде. Тепер свої зобов’язання, передбачені законом, влада перетворює на ультаматуми, поставивши осучаснення пенсій у залежність від прийняття пенсійної реформи”, – зазначив Сергій Кальцев.

Він наголосив, у своїх заявах урядовці лукавлять про те, що підвищення пенсійного віку не буде.

“Уряд заявляє, що підвищення пенсійного віку не буде, але під час реалізації реформи буде підвищено мінімальний розмір страхового стажу – з 15 до 25 років. Людською мовою це означає, що уряд знайшов спосіб, як зменшити кількість пенсіонерів, формально не підвищуючи пенсійний вік. Тепер громадяни, які мали намір піти на пенсію, маючи мінімальний страховий стаж 15 років, втратять таку можливість та будуть змушені працювати на 10 років більше”, – підкреслив Сергій Кальцев.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=6524

Теги: , , пенсійна реформа