Де живемо, там порядок наведемо

Естафету добрих справ по наведенню порядку в населених пунктах області в рамках обласного партійного проекту «Миколаївщина – мій квітучий край!» прийняла молодь Новоодеського району. За ініціативою Дениса Торопенко, спеціаліста виконкому Миколаївської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ», був проведений суботник чистоти в ново- одеському лісі.

Він звернувся до молодих односельців і запропонував прийняти участь в «ЕКО-тусовці» — наведенні порядку в улюбленому місці відпочинку не тільки жителів Новоодеського району, а і Миколаївської області. На звернення відгукнулося більше 20 молодих хлопців. Вони майже «прочесали» ліс, було зібрано більше як 100 мішків сміття. Потрудилися на славу: повний причіп до трактору – такі лісові трофеї. Головна мета учасників суботнику чистоти – показати приклад іншим і зберегти природу рідного краю.

Всі учасники залишились задоволеними результатами своєї праці і на майбутнє домовилися продовжити цю благородну справу. Ніщо так не об’єднує людей, незалежно від політичних уподобань, як колективна благородна праця на благо громади.

Теги: мій квітучий край, ,