Гранатуров: Співпраця з ОБСЄ показник нашої відкритої політики

Співголова Всеукраїнської політичної партії «Наш край», міський голова міста Миколаєва 2013-2015 рр. Юрій Гранатуров зустрівся з представниками спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ). Як підкреслив співголова партії, «Наш край» завжди відкритий до будь-якого конструктивної співпраці з міжнародними організаціями, місія яких спрямована на збереження миру, забезпечення безпеки і захисту прав людини.

««Наш край»став першою політичною партією на Миколаївщині, з якої зустрілися представники ОБСЄ. Сам факт початку нашої співпраці демонструє не тільки вагоме становище «Нашого краю» на політичній карті країни, а й дозволяє нам познайомити таку поважну організацію як ОБСЄ з принципами роботи нашої політичної сили. Упевнений, що і інші партії, представлені в Миколаєві, наслідуватимуть наш приклад і продемонструють таку жвідкритість», — зазначив Юрій Гранатуров.

Ключові моменти, які були порушені під час зустрічі, стосувалися захисту прав людини, ефективності проведення реформи децентралізації в Україні, виборів в об’єднаних територіальних громадах, а також співпраці різних політичних сил в регіоні.

Теги: , , ОБСЄ