Мер міста Первомайськ виступила з проханням до міністра освіти допомогти повернути місту приміщення дитячих садків

В місті Первомайськ 23 травня, на зустрічі з міністром освіти виступила міський голова, обрана від політичної партії «Наш Край», Людмила Дромашко. Вона попросила міністра освіти Лілію Гриневич посприяти в поверненні приміщень дитячих садків в комунальну власність міста.

Мер відмічає, що близько десяти років тому приміщення були безкоштовно передані Міносвіти для відкриття в Первомайську філій Одеського національного університету імені Мечникова і Харківського державного університету громадського харчування та торгівлі. Однак після закриття філій приміщення залишилися вільними і Первомайська міськрада вирішила прийняти їх назад в комунальну власність. Зокрема, планувалося одне приміщення облаштувати під дитячий садок, а на базі іншого відкрити культурно-освітній центр.

Дромашко зробила акцент на тому, що приміщення не можуть повернутися в комунальну власність вже три роки.

Приміщення, яке належало університету ім. Мечникова, знаходиться в критичному стані, практично розібране і через півроку від нього може «залишитися тільки поштова адреса».

Друге приміщення, де розміщувалась філія Харківського університету, ще в нормальному стані, так як до сих пір охороняється. Людмила Григорівна сказала про те, що процес по поверненню приміщень в комунальну власність не можна затягувати: «якщо з поверненням майна затягнути, то повертати не буде що».

Про це повідомило інтернет-видання «Мой Город»

Посилання на статтю — https://mycity.mk.ua/news/293884

Теги: , Дромашко,