Звернення виборців – це програма дій для депутата

Одним з активніших депутатів місцевих рад VII скликання є депутат Миколаївської обласної ради Ташлик Григорій Володимирович. Пріоритетним напрямком його депутатської діяльності є вирішення проблем  виборчого округу,  покращення матеріально — побутових умов закладів та установ соціально- культурної сфери Вознесенського району, закладів освіти та охорони здоров’я, підтримка громадських організацій, які направлені на захист людей, що  потребують  турботи і поваги, допомоги, а також робота зі зверненнями виборців.

Так, до депутата звернувся Голова Ради обласної організації ветеранів Поротніков М.А.  сприяти  виданню книги про діяльність ветеранських організацій області.  Ташлик Г.В. зробив  подарунок ветеранам до Дня Перемоги – виділив 5тис.грн на видання збірника про ветеранські організації.

Також до депутата звернувся головний лікар Вознесенської районної лікарні (КЗ  «Вознесенський РЦ ПМСД») щодо придбання обладнання та виробів медичного призначення для Щербанівської амбулаторії. Депутатом  було надано 10 тисяч грн. для зазначених цілей за рахунок бюджетних коштів , виділених на депутатську діяльність.

Теги: , ,