Заява депутатів фракції «Нашого краю» в Миколаївській міській раді

Принципова позиція депутатів «Нашого краю» з питання перерозподілу сотень мільйонів бюджетних коштів наступна.

Городяни поки не усвідомлюють, навіть не уявляють, що в результаті фінансової децентралізації останні два роки в бюджеті рахунок на забезпечення комфортного, безпечного проживання в місті та розвитку міського господарства йде на мільярди. Але «Наш край» це чітко усвідомлює. Тому вимагаємо припинити підкилимний, кулуарний, непублічний, поспішний, непрофесійний розподіл бюджету на основі «купівлі» лояльності частини депутатів шляхом наділення їх різних преференцій з міської скарбниці.

Ось тільки невеликий перелік інфраструктурних проектів, які не реалізовані та штучно заморожені, незважаючи на наявність фінансування.

  1. Будівництво нового міського кладовища (ця проблема найближчим часом може стати невиправданим соціальним вибухом). Штучно заморожений реальний проект, витрачені даремно величезні фінансові кошти і в результаті – глухий кут (в цьому бюджеті коштів не передбачено).
  2.  Програма «Безпечне місто». Миколаїв захлеснула хвиля вуличної злочинності. За півтора року при наявності фінансування не зроблено жодного крок вперед. Все залишилося на рівні листопада 2015 року. Результат – нуль.
  3. Реконструкція Центрального міського стадіону. Перехідний об’єкт з минулого року. Повністю підготовлене проектування. Ігнорування фінансування в проекті бюджету.
  4. Школа № 36. Затягування фінансування донині. Як наслідок  – навіть перша черга капітального ремонту під загрозою зриву.
  5. Дитяче містечко «Казка» та інші значущі соціальні об’єкти. Цей список далеко неповний.

Ми з гірким присмаком спостерігаємо, що величезна кількість бюджетних коштів, на які не міг розраховувати жоден керівник міста раніше, сьогодні використовується неефективно і розмазуються як «каша по тарілці». В результаті, ні грошей, ні роботи, ні об’єктів.Бюджет повинен стати прозорим, публічним з чіткими життєзабезпечуючими пріоритетами.

Наш край не буде спокійно спостерігати як, на жаль, уже не перший рік поспіль роботу міської виконавчої влади називають часом втрачених можливостей.

Вимагаємо перевести бюджетний процес в законну, публічну, професійну площину.

Наш край не в опозиції до керівництва міста Миколаєва. Наш край в опозиції до безгосподарності, безпринципності, кулуарності та політиканства, які присутні сьогодні у міській владі.

Про це повідомляє прес-служба «Нашого Краю» — http://nashkray.org/?p=6699

Теги: , ,