ЧЕРЕЗ КАРАНТИН ЗНО-2020 ТА ВСТУПНУ КАМПАНІЮ ПЕРЕНЕСУТЬ

Терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році переноситимуть на більш пізні дати, продовження карантину також змінить і терміни проведення вступної кампанії.

У Міністерстві освіти розглядають можливі сценарії та сподіваються до кінця тижня представити їх суспільству. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки. Зазначається, що у зв’язку з рішенням Кабінету міністрів про продовження карантину до 24 квітня, всі заклади освіти, незалежно від форми власності та сфери управління, мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

«З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії. Наразі ми маємо декілька можливих сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що до кінця цього тижня вже зможемо представити їх суспільству з чітким таймінгом», – зазначив заступник міністра освіти і
науки Єгор Стадний.

Також передбачається зміна формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Теги: 2020, зно,