“За три місяці хліб подорожчав, як за весь 2016 рік”, – у «Нашому краї» вимагають повернути контроль цін

Партія «Наш край» вимагає від уряду захистити найуразливіші верстви населення та повернути регулювання цін на продукти харчування першої необхідності. Про це йдеться у зверненні до уряду, надісланому сьогодні співголовою партії “Наш край” Сергієм Кальцевим.

На думку Сергія Кальцева, уряд зобов’язаний контролювати ціни на продукти першої необхідності.

“Не захистивши найуразливіші верстви населення – пенсіонерів, малозабезпечених громадян та інших – не можна відпускати ціни на продукти. Партія «Наш край» вимагає від уряду скасувати постанову та не відмовлятися від регулювання цін на продукти харчування першої необхідності”, – зазначив Сергій Кальцев.

За його словами, чиновники хибно вважають, що без державного регулювання ціни не зростатимуть.

“Проте факти свідчать про те, що уряд вводить людей в оману: ціни зростають швидше, ніж інфляція. Так, ціни на хліб та хлібобулочні вироби за три експериментальні місяці 2016 року зросли більше, ніж за решту місяців минулого року. У 2017 року ціни продовжують зростати”, – наголосив Сергій Кальцев.

Співголова партії “Наш край” зазначив, що середня українська сім’я витрачає на продукти харчування 57% доходів.

“У родинах з низькими доходами витрати на харчування ще більші – до 80%. Це рівень часів Середньовіччя. За міжнародними критеріями продовольча небезпека настає коли витрати на продукти харчування перевищують 60%”, – повідомив він.

Також “Наш край” вимагає від уряду перегляду політики щодо змови монополістів: виробників та торговельних мереж.

“Держава має боротися з монопольним впливом на ціни”, – підсумував Сергій Кальцев.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=6833

Теги: , контороль цін, , подорожчав хліб