Зустріч депутата з ветеранами району

Депутат Новоодеської районної ради, голова постійної комісії з соціальних питань Попов Сергій Сергійович – це людина активної громадянської позиції, невтомна і творча особистість . В Новоодеському районі і м. Нова Одеса — знакова людина, він згортував навкруги  себе однодумців — депутатів районної і міської ради від політичної партії «НАШ КРАЙ».  Майже всі культурно – масові, спортивні заходи, місцеві урочистості не обходяться без участі творчої агітбригади нашекраєвців: вони виступають як організатори, виконавці і спонсори  з однією метою: об’єднати земляків, сприяти розвитку громади.

Джерелом натхнення депутата Попова С.С. є його постійне спілкування з жителями  Новоодещини. Так, цей тиждень не став виключенням з установлених правил депутата, він відвідав заняття Університету третього покоління, де зібралися шановні і не байдужі до особистого життя і життя громади поважні люди похилого віку: це в минулому вчителі, медичні працівники , сільгоспвиробники, які внесли  своєю працею значний внесок в скарбницю створення і розвитку рідного краю. Вони і сьогодні сповідують активну життєву позицію, оптимізм, прагнення знати всі сучасні зміни в житті району і діяльності органів влади, відчути себе потрібними суспільству.

Депутат Попов С.С. ознайомив слухачів  Університету з актуальними питаннями життєдіяльності громад і органів влади – це питання децентралізації, створення госпітальних округів, проінформував про роботу депутатського корпусу району, його досягнення і недоліки. Оцінки земляків були різні, критично і прискіпливо висловлювалися щодо оцінки дій влади в країні , районі, задавали багато питань і проявляли інтерес  щодо вирішення місцевих проблем. Мали на це право ветерани району, бо болить душа за долю рідного краю!

Спілкування з ветеранами району завершилася на доброму емоційному рівні.

Попов С.С. пообіцяв  провести зустріч з депутатською групою Новоодеської районної і міської ради від «НАШОГО КРАЮ» і організувати спільний творчий концерт.

Привітання, квіти, солодощі, пісню від депутата получили іменинники червня. «Немолоді студенти» читали вірші, співали пісні, чим довели, що для людей похилого віку з виходом на пенсію активне життя переходить в стадію більш творчу, насичену приємними подіями та враженнями.

Теги: , , ,