“Наш край” вимагає від МОЗ припинити агітацію за медреформу та почати рятувати людей від ботулізму

«Наш край» вимагає від уряду та МОЗу у найкоротші строки представити план негайного забезпечення державних лікарень повним комплектом сироваток та противірусних препаратів. Про це йдеться у зверненні співголови “Нашого краю” Юрія Гранатурова, надісланому сьогодні на адресу КМУ та МОЗу.

На думку Юрія Гранатурова, катастрофічна ситуація з ботулізмом та іншими інфекційними захворюваннями демонструє неготовність МОЗу виконувати свої функції.

“В Україні за останні три місяці зареєстровано 62 випадки захворювання на ботулізм. Дев’ять українців померли від того, що в країні немає сироватки від цього захворювання. «Наш край» вимагає від уряду та МОЗу якнайшвидше представити план негайного забезпечення лікувальних закладів повним комплектом сироваток та противірусних препаратів”, – наголосив Юрій Гранатуров.

За його словами, сироватки від ботулізму немає в Україні вже 3 роки.

“Також мають бути забезпечені препарати для профілактики – щеплення та лікування смертельно небезпечних захворювань, таких як правець, сказ, ботулізм. У країні немає сироватки від низки смертельно небезпечних захворювань та вірусів. Люди гинуть, а МОЗ зайнятий агітацією за провальну медреформу. Ситуацію намагаються врятувати волонтери, які самотужки нелегально постачають до країн медпрепарати для порятунку людей”, – повідомив Юрій Гранатуров.

Партія “Наш край” вимагає негайно забезпечити всі лікарні країни комплектами сироваток від смертельно небезпечних інфекційних захворювань.

“Те, що МОЗ спромігся лише посеред літа почати шукати вакцини — найкращий показник його роботи”, – підсумував Юрій Гранатуров.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=6962

Теги: ботулизм, ,