Брати Садрідінови привітали дітей з Новорічними святами

Компанія «С-Росток» — провідна овочева компанія півдня України, основною діяльністю якої є виробництво, подальше зберігання і реалізація овочів як на українські так і на закордонні ринки. Компанія була створена трьома братами Садрідіновими: Тахіром, Рустамом та Джамшедом у 2007 році, та досвід роботи в овочівництві мають ще з 1983 року.

Керівництво компанії відноситься з повагою та розумінням до проблем сільських та селищних громад, та прагне допомагати. Так, за 2016 рік було виділено більше 150 тис.грн. допомоги, які були направлені на лікування дітей, підтримку життєдіяльності шкіл, сприяння проведенню дитячих футбольних матчів, підтримки участі в футбольних турнірах футбольної команди «Бастіон» с. Весняне та безліч інших питань.

Варто відмітити, що підприємство для збалансування дитячого харчування забезпечує школи, дитячі садки району, лікарні овочами власного виробництва, загальною кількістю близько 30 т.

З повагою до ветеранів, дітей війни, учасників бойових дій, що проживають у районі, підприємством було організовано 300 продуктових наборів, до яких входили крупи (гречка, рис, пшенична та кукурудзяні крупи), макарони, олія, цукор, сіль, печиво, чай, загальною вартістю 30 тис.грн. Також сільським радам району та департаменту соціального захисту населення м. Миколаєва було надано близько 600 овочевих наборів.

Для компанії стало традицією щорічне проведення овочевих ярмарок для населення, на яких продавались овочі власного виробництва за цінами, що відрізняються від ринкових в 2-3 рази. Ярмарки проводяться в усіх сільських радах району. Загальний обсяг проданих овочей за пільговою ціною у 2016 році склав 55 т.

Відмітимо також, що за пільговою ціною овочі також мають змогу купити працівники закладів освіти, охорони здоров’я в потрібній кількості для власних потреб.

Керівництво підприємства не залишається осторонь новорічних свят, та забезпечує дітей шкіл та садків району подарунками, солодощами. Тільки цього року закуплено більше 500 подарунків.

Для дітей, що напередодні Нового року потрапили до Варварівської центральної лікарні було закуплено підгузки для найменших діточок, та для кожної дитину було організовано пакунок з фруктами.

Також представниками компанії перед Новим роком було відвідано Радсадівський дитячий будинок родинного типу, де на даний момент знаходяться 9 дітей та Степівський будинок інтернат для дітей з відхиленнями, в якому проживає та лікується 55 діток. Кожна дитина отримала новорічний подарунок, а організація була забезпечена овочами в тому обсязі, який потрібен для повноцінного харчування дітей.

Благодійна діяльність компанії була виражена і в інших направленнях, таких як придбання канцелярських товарів для багатодітних родин, закупки матеріалів на ремонт школи, спортивного інвентаря для дитячих футбольних команд, замовлення транспорту для проведення екскурсії для дітей на Страусину ферму, допомога у проведенні дня захисту дітей.

Компанія в лиці її керівництва має бажання в наступному році збільшити розміри допомоги, та вже в цьому році докладає максимальних зусиль для її здійснення.