В Очакові завершились ремонтні роботи по відновленню роботи готельно-туристичного комплексу стадіону «Артанія»

В Очакові, меньше, ніж за три місяці був здійснений ремонт готельно-туристичного комплексу стадіону «Артанія». 26 червня керівництво нового комунального підприємства Очаків­ської міської ради запросило на гостини місцевих депутатів, аби, так би мовити, наочно відзвітувати про витрачені бюджетні кошти.

Разом з депутатами міської ради на стадіон завітали також міський голова Сергій Бичков, секретар міської ради від політичної партії «Наш Край» Валентина Кифоренко, також завітав до стадіону депутат Миколаївської обласної ради, «Нашекраєвець» Хасан Гемаєв.

Хасан Гемаєв лобіював та всіляко підтримував ініціативу мера щодо виділення бюджетних коштів на ремонт готельно-туристичного комплексу стадіону «Артанія», був одним із перших хто побував на перших стадіях ремонтних робіт. Під час перших будівельних робіт депутат від «Нашого Краю» підбадьорював місцевих будівельників ПП «Південь» (В. Сінкевич) та ФОП (Р.М. Ярощук).

Все, що побачили депутати та посадовці, відверто кажучи, вразило. Про це особисто висловився депутат обласної ради.

Він відзначив, що добре обізнаний зі складністю проведення ремонтів у сучасних економічних умовах. До того ж він бачив, в якому стані були приміщення готелю на початковій стадії. Тож, побачене на фінішу, його приємно вразило. Депутат від «Нашого Краю» наголосив, що в цьому є велика заслуга всього колективу новоствореного підприємства, його керівництва та самих виконавців робіт.

Хасан Гемаєв подякував меру, депутатському корпусу Очаківської міської ради, всім місцевим будівельникам за зроблену, активну роботу та висловив надію, що в майбутньому готельно-туристичний комплекс стадіону «Артанія» буде процвітати і до нього будуть приїжджати з всіх куточків України.

Теги: Артанія, Бичков, , Кифоренко, ,