«Наш край» вимагає не ставити на голосування пенсійну реформу до досягнення суспільної згоди щодо її основних положень

Минуло кілька місяців – від набору слайдів до законопроектів. Минулого тижня довгоочікувані законопроекти про пенсійну реформу нарешті стали доступними для ознайомлення.

Законопроекти ще не встигли розглянути в комітетах Верховної Ради – немає висновків та зауважень. Також досі немає висновку Головного науково-експертного управління парламенту.

Тим часом уряд продовжує тиснути на парламент з надією прискорити прийняття пенсійної реформи без обговорення та врахування зауважень. Наприкінці минуло тижня урядовці започаткували флешмоб #ПенсіїНеГречка! Судячи з усього, флешмоби на підтримку невдалих урядових ініціатив стають вже традицією для нинішнього уряду за відсутності аргументів.

Уряд повинен припинити шантажувати ти тиснути на законодавців. Рішення щодо пенсійної реформи має ухвалюватися лише після широкого обговорення.

Вже вкотре ми чуємо від уряду про майбутнє осучаснення пенсій, яке презентується як досягнення пенсійної реформи. Партія «Наш край» вкотре нагадує, що осучаснення пенсій – це вимога чинного пенсійного законодавства. Уряд, як і його попередники, злісно порушує його.

Партія «Наш край» вимагає не виносити на голосування пенсійну реформи, доки її основні положення не пройдуть обговорення та не будуть схвалені суспільством.

Теги: #ПенсіїНеГречка, , пенсійна реформа,