«Наш край» вимагає не ставити на голосування пенсійну реформу без гомадського обговорення в суспільстві, – Юрій Гранатуров

Партія «Наш край» вимагає не виносити на голосування пенсійну реформу, доки її основні положення не пройдуть обговорення та не будуть схвалені суспільством. Про це заявив співголова “Нашого краю”, міський голова м. Миколаєва 2013-2015 рр. Юрій Гранатуров.

Юрій Гранатуров наголосив, що голосувати за “сиру” пенсійну реформу не можна.

«Наш край» вимагає не виносити на голосування пенсійну реформу, доки її основні положення не пройдуть обговорення та не будуть схвалені суспільством”, – зазначив співголова.

Він нагадав, що за відсутності слушних аргументів, урядовці вдалися до флешмобу #ПенсіїНеГречка!

“Судячи з усього, флешмоби на підтримку «на швидку руку» підготовлених урядових ініціатив стають вже традицією. Не маючи достатніх аргументів, цим флешмобом уряд намагається прискорити ухвалення пенсійної реформи”, – повідомив Юрій Гранатуров. Разом з тим, співголова партії “Наш край” переконаний, що влада має негайно виконати чинне пенсійне законодавство, а вже потім братись за реформи.

“Вчергове ми чуємо про майбутнє осучаснення пенсій, яке подається як досягнення пенсійної реформи. Вкотре нагадуємо: осучаснення пенсій – це норма чинного пенсійного законодавства, яку уряд не виконує ”, – підсумував Юрій Гранатуров.

Як відомо, 22 червня 2017 року уряд вніс на розгляд парламентом низку законопроектів щодо пенсійної реформи. До розгляду законопроектів у комітетах Верховної Ради та за відсутності Головного науково-експертного управління парламенту, прем’єр-міністр Володимир Гройсман поширив на своїй сторінці у Фейсбук допис з підтримкою флешмобу для просування пенсійної реформи з хештегом #ПенсіїНеГречка.

Теги: #ПенсіїНеГречка, , , пенсійна реформа