“Мільйони українців не отримають субсидію”, – “Наш край” вимагає від уряду змін до порядку їх призначення

“Наш край” вимагає від уряду негайно змінити порядок призначення субсидій, інакше мільйони українців залишаться без державної допомоги. Про це йдеться у зверненні співголови “Нашого краю” Олександра Мазурчака, надісланому сьогодні на адресу КМУ.

На думку Олександра Мазурчака, через нові норми призначення субсидій та завищені тарифи мільйони українців не отримають субсидію.

“Завищені тарифи вже призвели до того, що за останні два місяці заборгованість споживачів за компослуги зросла на 4,2 млрд грн – до 29,2 млрд грн. Замість того, щоб переглянути надвисокі тарифи, уряд запровадив нові норми до порядку призначення субсидій, у результаті чого мільйони українців не отримають субсидії та, відповідно, ще більше зросте заборгованість”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, влада придумала новий спосіб заощадити на українцях та створила умови для зменшення отримувачів субсидій.

“Відтепер під час нарахування субсидії враховуватиметься мінімальна заробітна плата, яка підвищилася з січня 2017 року, хоча урядовці обіцяли її не враховувати до 2018 року. Також, у разі наявності заборгованості понад два місяці – субсидія скасовується. Нові умови значно зменшать кількість отримувачів субсидій”, – додав Олександр Мазурчак.

У зверненні співголови партії до уряду містяться вимоги негайно змінити порядок призначення субсидій та переглянути тарифи.

“Партія «Наш край» вимагає негайно переглянути надвисокі тарифи та внести зміни у порядок призначення субсидій. Зокрема повернути попередню норму щодо врахування доходів за минулий рік під час розрахунку суми субсидії”, – підсумував він.

Детальніше читайте на сайті http://nashkray.org/?p=7081

Теги: КМУ, , , субсидія