“Має перемогти здоровий глузд”, – “Наш край” вимагає не ухвалювати пенсійну та медичну реформи на цій сесії

Партія “Наш край” вимагає у депутатів керуватись здоровим глуздом та не ухвалювати пенсійну і медичну реформи без ретельного доопрацювання та узгодження з суспільством. Про це заявив співголова “Нашого краю” Олександр Мазурчак.

Він звернувся до парламентарів з вимогою проявити здоровий глузд та не ухвалювати пенсійну і медичну реформи.

“Цього тижня український парламент повинен чітко висловити свою позицію: або прийняття “сирих” та недопрацьованих законопроектів, або виконання пенсійного законодавства та модернізація державної медичної сфери. Реформи мають здійснюватися для людей, а не для МВФ”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що не можна ухвалювати реформи, які зазнали нищівної критики фахівців та які не сприймає суспільство.

“Не можна ухвалювати реформи, які потребують негайного доопрацювання, обговорення із суспільством, а також усунення з них порушень Конституції та положень, щодо яких є чисельні зауваження фахівців”, – повідомив Олександр Мазурчак.

За його словами, відчуваючи нестачу голосів, уряд посилив тиск на парламент.

“Заради отримання голосів за три тижні до голосування уряд посилив тиск за всіма напрямками: від шантажу та погроз до флешмобів у соцмережах. Незважаючи на несприйняття суспільством та фахівцями, уряд проштовхує реформи у тому вигляді, в якому вони узгоджені з МВФ”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, у Меморандумі з МВФ про економічну і фінансову політику влада визнає необхідність реформування пенсійної системи.

Сьогодні Верховна Рада проголосувала за включення до порядку денного сесії законопроектів з пенсійної реформи.

Вчора голова парламенту Андрій Парубій зазначив, що зараз на розгляді в комітеті ВР перебуває законопроект про запровадження медичної реформи.

Теги: , медечна реформа,