Пройшов семінар по створенню пожежної команди на основі співфінансування 7 сільських рад

12 липня 2017 року у с. Бузьке Новоодеського району відбувся установчий семінар по проекту „Добровільна пожежна команда: сучасний формат пожежної охорони у Новоодеському районі Миколаївської області”. На семінарі були присутні жителі громади с. Бузьке, керівництво району та гості.

В семінарі взяв участь депутат Новоодеської районної ради від політичної партії «Наш Край» Попов С. С., який є головою постійної комісії в районній раді з питань соціального  захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, захисту прав учасників АТО.

Виступаючи  на семінарі Сергій Попов підтримав рішення про проведення обов’язкового особистого страхування членів добровільної пожежної команди.

Депутат в своєму виступі вніс пропозицію щодо здійснення капітального ремонту будівлі по вул. Весела, буд. 1 у с. Бузьке для розміщення добровільної пожежної команди, пожежного депо для служби чергових караулів та будівництва приміщення для автомобіля.

«Нашекраєвець» підкреслив, що приложить максимум зусиль у вирішенні питання стосовно навчання та підготовки членів добровільної пожежної команди для здійснення професійних завдань по пожежогасінню в Навчально-консультаційному пункту цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у м. Миколаєві.

Попов С. С. зауважив, що залучення коштів для здійснення заходів по створенню та утриманню пожежної команди буде надходити від грантових програм та конкурсів, коштів місцевих бюджетів засновників, організацій – партнерів та благодійних коштів суб’єктів господарювання, які знаходяться на відповідній території.

Теги: , , ,