“Наш край” вимагає покарати винних у втраті 40 тисяч заяв абітурієнтів, – Олександр Мазурчак

Партія “Наш край” вимагає провести службове розслідування та покарати винних у недбалості, через яку було втрачено близько 40 тисяч заяв абітурієнтів. Про це у зверненні до Кабміну заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

Олександр Мазурчак зазначив, що десятки тисяч абітурієнтів щороку стикаються із труднощами під час подання документів  на вступ за допомогою електронної системи.

“Цього року було втрачено близько 40 тисяч заяв абітурієнтів. Їх підправляють у ручному режимі, але гарантії, що буде поновлено всі заяви, немає. За свідченням експертів, система анулювала ці заяви, не повідомивши ані абітурієнтів, ані виші. Тому “Наш край” вимагає від Кабміну провести службове розслідування та покарати винних у цій недбалості”, – заявив Олександр Мазурчак.

Він також додав, що “Наш край” вимагає створити спеціальну комісію для оперативного розгляду скарг абітурієнтів, які через збій системи втратили заяви та не зможуть вступити до вишів.

“Щороку десятки тисяч абітурієнтів стикаються з труднощами під час подання документів на вступ за допомогою електронної системи, яка не може впоратися з “неочікуваною” кількістю заяв. Вступна кампанія, як правило, настає для чиновників раптово”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=7224

Теги: ,