Депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін озвучив реальну ситуацію по ремонту мостів та доріг в Снігурівському районі

02.08.2017

Депутат від «Нашого Краю» Юрій Кормишкін вказав на некоректну інформацію в докладі начальника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Сергія Ткаченко щодо виділення та використання бюджетних коштів та висловив невдоволення тим, що не встановленні вагові комплекси на новозбудованій дорозі Калинівка-Снігурівка.

Сергій Ткаченко заявив, що на ремонт доріг та мостів в Снігурівський район з бюджету надійшло 212 тис. грн. та 54 тис. грн.

В свою чергу Кормишкін зауважив, що спілкувався з Головою РДА Снігурівського району, в той час коли в неї в кабінеті сидів начальник райавтодору. Вони запевняють, що не копійки бюджетних коштів не потрачено на ремонт мостів, всі ремонтні роботи мостів робилися за рахунок місцевих аграріїв.

«Сьогодні спілкувався з Головою РДА Снігурівського району. В неї зараз сидить начальник райавтодору. Він запевняє, що до сьогоднішньго дня, сьогодні 2 серпня, не копійки грошей не потрачено з бюджету на мости Тамарино-Снігурівка, Снігурівка-Антонівка. У Вас в інформації зазначено, що кошти вже потрачені, 212 тис. грн., 54 тис. грн. На ці мости грощі виділяли протягом кожного місяця місцеві аграрії, для відкачки води і ремонту цих мостів», — зауважив Кормишкін.

Депутат вніс пропозицію Голови РДА Снігурівського району, щоб шановні депутати направили ці кошти не на відкачку води, а на проект хорошого мосту.

«Пропозиція Голови РДА Снігурівського району, щоб шановні депутати і я прошу наших колег ці кошти направити не на відкачку води цих мостів, а на розроблення проекту хорошого мосту. Снігурівка готова до співфінансування, щоб зробити проект», — зазначив депутат.

«Нашекраєвець» зробив акцент на тому, що робиться хороша справа — ремонт дороги Калинівка-Снігурівка, але, якщо не встановити вагові комплекси цю дорогу розіб’ють автоперевізники.

«Сьогодні робиться дуже хороша справа, ремонт дороги від Калинівки до Снігурівки, але хочу вам сказати, якщо протягом місяця не встановити вагові комплекси, цю дорогу розіб’ють автоперевізники. В мене пропозиція до депутатів, до Вас. Ми повинні протягом серпня місяця встановити вагові комплекси коли відремонтували цю дорогу, а не записувати і казати, що колись ми це зробимо. Давайте зробимо це зараз, в серпні місяці, коли в вересні місяці почнуть знову возити нові врожаї, щоб вагові комплекси уже стояли», заявив Кормишкін.

По піднятим проблемним питанням зробленний усний депутатський запит.

 

Теги: , , , ,