Для забезпечення українців вакцинами та життєво необхідними ліками відставки замміністра охорони здоров’я недостатньо, – Олександр Мазурчак

Відставка заступника міністра охорони здоров’я – це визнання провалу у забезпеченні українців ліками та вакцинами, проте для вирішення проблеми з ними цього недостатньо. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що “Наш край” неодноразово заявляв про нагальну необхідність навести лад у закупівлі ліків та вакцин.

“Під тиском заяв щодо непрофесійних дій керівництва МОЗ, у системі охорони здоров’я нарешті відбулися кадрові зміни, але це не вирішує проблему відсутності життєво важливих ліків та вакцин. Всі лікарні в країні мають бути негайно укомплектовані сироватками, вакцинами та ліками від гострих інфекційних захворювань”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що незважаючи на катастрофічну ситуацію з ботулізмом та іншими інфекційними захворюваннями, МОЗ продовжує займатися пропагандою медреформи, а не здоров’ям українців.

“Замість попередження прогнозованих спалахів гострих інфекцій у літній період та забезпечення всіх медичних закладів необхідними ліками, МОЗ продовжує пропагувати провальну медичну реформу. Сьогодні у лікарнях в регіонах відсутні препарати від сказу, ботулізму та низки інших смертельних захворювань”, – наголосив Олександр Мазурчак.

“Наш край” вимагає негайно забезпечити всі лікарні життєво необхідними ліками та вакцинами.

“Всі лікарні в країні мають бути негайно укомплектовані сироватками, вакцинами та ліками від гострих інфекційних захворювань. Українці чекають не на відставки, а на швидке та надійне вирішення проблем”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=7324

Теги: замміністра, , міністерство хорони здоров'я,