Звіт депутата Миколаївської обласної ради від «Нашого краю» Володимира Поточняка

В своїй діяльності депутата обласної ради вважаю за необхідне, в першу чергу, сприяти покращенню якості життя жителів Миколаївщини, підвищенню ефективності роботи міських служб міста Новий Буг та проводити роботу, направлену на виконання доручень виборців.

Так, за минулий рік моєї роботи приймав активну участь у співпраці з адміністрацією міста Новий Буг, Новобузьким партійним осередком організації «Наш край» в розробці та прийнятті необхідних заходів місцевого значення. Як депутат обласної ради, відстоював інтереси всієї Новобузької громади на обласному рівні.

Приймав участь у спільній ініціативі міського голови та Новобузької партійної організації «Наш край» щодо реалізації програми з покращення матеріально-технічного забезпечення  дошкільних дитячих навчальних закладів м. Новий Буг, що дало змогу придбати меблі в Новобузький дитячий навчальний заклад  на суму близько 600 тисяч грн та реалізувати мікропроект на суму 200 тисяч грн для виготовлення огорожі навколо дитячого садочку.

Здійснював прийом громадян. Переважна кількість звернень стосовно питань надання кваліфікованої медичної допомоги 3-го рівня та особисто сприяв вирішенню питань щодо обстеження та лікування хворих зі складними захворюваннями серцево-судинної системи та хворих з онкологічною патологією в клініках інститутського рівня та обласних лікувальних закладах.

За звітній період провів три виїзні зустрічі з партійним осередком Новобузької організації партії «Наш край» у місті Новий Буг. Через місцеві засоби масової інформації підтримував зв’язок з виборцями. Приймав участь в роботі виїзного дня Миколаївської обласної ради у Новобузькому районі. Було відпрацьовано з виїздом на місце три проблемних питання, порушених громадою та осередком активістів Новобузької ОТГ, а саме: будівництва міні гідроелектростанції на Софіївському водосховищі, проблеми та перспективи відновлення Новобузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та питання щодо включення Новобузької ЦРЛ до списку опорних лікарень. Мною особисто було проведено ряд бесід з порушених питань з представниками місцевої влади, активістами, фахівцями з екологічних питань, охорони здоров’я та освіти, жителями.

Протягом звітного періоду приймав участь у сесіях обласної ради та роботі постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики та охорони здоров’я. Брав активну участь у вирішенні питань реформування галузі охорони здоров’я, покращення фінансування обласних закладів для придбання медичного обладнання та ремонту приміщень, вирішенні питань фінансового забезпечення на лікування онкологічних хворих, визначенні стану та покращенні матеріально-технічної бази онкологічного диспансеру на виїзному засіданні комісії. Як член комісії, ініціював виділення коштів у сумі 500 тисяч грн на лікування дітей з важкими та рідкісними формами захворювань, які потребують лікування за межами нашої області та країни.

Як депутат, ініціював та реалізував  мікропроект з виділенням коштів в Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни на поточний ремонт газової котельні в передопалювальний період, освоєно кошти у сумі 80 тисяч грн.

 

 

 

Теги: ,