Ганна Куркуріна йде в першій п’ятірці в депутати Миколаєва, – Кормишкін

08.09.2020
До лав партії «Наш край» в Миколаївській області приєдналась відома миколаївська спортсменка Ганна Куркуріна. Вона – кандидат в першій п’ятірці в депутати міста Миколаєва і кандидат в депутати Миколаївської районної ради. Про це заявив голова парторганізації Юрій Кормишкін. Він впевнений, що Куркуріна прийняла таке рішення, бо в неї вже давно болить душа через те, що місцева рада взагалі нічого не робить для містян.
«Коли ми з нею спілкувались, в неї вже був крик душі, що треба вже щось нарешті змінювати. То нас називають бандитським містом, то містом будок. Треба змінювати рідне місто і Анна прийняла таке рішення – змінювати місто з командою партия наш край, – зауважив Кормишкін.
Він також підкреслив, що багато з тих членів команди, які тільки приєднались до «Нашого краю», в свій час отримували досить вигідні умови.
«До багатьох наших кандидатів звертались інші політичні партії, пропонуючи вигідні умови і перші місця у списках. Але я вдячний тим людям, які принципово обрали «Наш край», – резюмував він.

Теги: Анна Куркурина, кандидаты в депутаты города Николаева, , список городских депутатов,