Топ-5 «подарунків» влади на 2021-й рік

30.12.2020
Протягом цього року нова влада вже остаточно показала своє справжнє обличчя. Як виявилось, її курс особливо не відрізняється від курсу попередніх керманичів держави.
Під новорічну ялинку «слуги народу» поклали українцям низку «подарунків», від яких ніхто не буде у захваті, окрім, звісно, олігархів та їхніх ставлеників у владі.
Загалом, можна виділити ТОП-5 відверто антинародних рішень влади, які українці отримали перед новим роком і наслідки якихми всі пожинатимемо весь 2021-й рік.
• До 50% підвищено тарифи на виробництво тепла для населення на 2021-йрік. Перегляд тарифів на виробництво теплової енергії для населення та інших споживачів з 1 січня 2021 року, ініційований НКРЕКП неминуче призведе до суттєвого зростання цін на тепло для українців. Слід зазначити, що цього року тарифи на тепло підвищувались вже кілька разів. І все це на тлі істотного зменшення доходів населення через коронавірус та низку інших факторів
• На 14% «Нафтогаз» підвищив ціну газу для побутових клієнтіву січні 2021 року (з 6,33 до 7,22 грн/куб.).
• На 4 млрд грн скорочено видатки на освіту, що закладено у бюджеті на 2021-й рік.В остаточному варіанті бюджету загальне фінансування освіти зменшилось на 4 млрд грн, зокрема, урізали освітню субвенція місцевим бюджетам – на майже 3 млрд грн. І все це на фоні того, що наприкінці листопада уряд на рік відтермінував запровадження мінімального окладу вчителям на рівні трьох прожиткових мінімумів.
• На 66 млрд недофінансовано медицину у бюджеті на 2021 рік.Незважаючи на пандемію, у наступному році влада не збирається забезпечувати необхідні потреби медичної сфери, що може призвести до її колапсу. Замість запитуваних МОЗ 225 млрд гривень, які дозволять виплатити ковідні надбавки, депутати заклали 159 млрд, також не був закладений у бюджеті і адекватний соцзахист для медиків, які заразились коронавірусом.
• Розблокування «Великої приватизації» – виставлення на приватизацію бюджетоутворюючих та стратегічних підприємств. Уряд виступив з ініціативою зняти обмеження на продаж низки об’єктів. У 2021 році «з молотка» можуть піти:5 теплоелектроцентралей, 3 обленерго, підприємства «Більшовик», Одеського припортового заводу, Об’єднаної гірничо-хімічної компанії, «Президент-готелю» тощо.
«Наш край» виступає категорично проти такого курсу влади, спрямованого на демонтаж соціальноорієнтованої держави, де найвищою цінністю є громадянин та його добробут.

Теги: , , ,