«Наш край» вимагає скасувати абсурдні обмеження торгівлі під час карантину

11.01.2021
Партія “Наш край” вимагає скасувати карантинні обмеження на торгівлю непродовольчими товарами, що суперечать здоровому глузду. Необхідно переглянути заборони, що викликають найбільші незручності у людей та є по суті абсурдними.
З 8 січня в Україні почали діяти посилені карантинні обмеження, які триватимуть до 24 січня. Зокрема, була запроваджена заборона на продаж непродовольчих товарів у магазинах, окрім визначених переліком Кабміну.
Як тільки не намагалися назвати нинішній карантин. Але за кілька днів після його старту став очевидно, що крім як абсурдний карантин інакше назвати не можна.
Дані обмеження вже викликали хвилю обурення українців, які виявилися обмеженими у правах на покупку в тому числі і товарів першої необхідності. Вартість цих товарів неодмінно зросте через необхідність віддалено замовляти їх, а більшості українців, які живуть за межами великих міст, доставка обходиться занадто дорого.
Абсолютно незрозуміло, як заборона на торгівлю шкарпетками, взуттям та одягом може вплинути на поширення коронавірусу? Українці вже давно більшу частину бюджету витрачають на продукти і комунальні рахунки, а одяг і взуття купують в разі крайньої необхідності, затягуючи до останнього. Особливо, напередодні майбутніх морозів, «турботу» уряду про себе відчують батьки, у кого діти різко виросли з зимових речей.
У той же час, жорсткі обмеження на торгівлю непродовольчими товарами демонстративно ігноруються великими торговельними мережами, які близькі до представників влади. Багато хто з них знущально називають «доставкою» передачу товару з одного відділу в інший в межах того ж магазину.
Від запроваджених обмежень насамперед страждає малий і середній бізнес, а також прості українці.
«Наш край» вимагає від уряду негайно скасувати абсурдні торгові обмеження, запроваджені на час карантину. Вони мають допомагати боротися з поширенням коронавірусу, а не зі здоровим глуздом.

Теги: , , ,