НЕОБГРУНТОВАННЕ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ-депутати вимагають скликати сесію Снігурівської міськради

11.01.2021
Сьогодні частина депутатського корпусу звернулася до голови Снігурівської міської ради Інни Бойко з вимогою терміново скликати сесію і направити звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Верховної ради України про недопущення підняття тарифів на електроенергію для населення.
Кабінет Міністрів на засіданні 28 грудня схвалив Постанову, якою скасував пільговий тариф на електроенергію для населення на перші 100 кВт — 90 копійок., та встановив фіксовану ціну для населення в розмірі 1,68 грн за кВт.
Ці дії Кабінету Міністрів приводять до наступних наслідків:
– підвищення цін на електричну енергію для населення в залежності від обсягу споживання до 100 кВт*год та вище;
– скасування пільгових тарифів на електроенергію для будинків, обладнаних у встановленому порядку електроопаленням;
– скасування пільгових тарифів для багатодітних сімей та гуртожитків;
– скасування пільгових тарифів пільговий тариф для населення, яке проживає у 30-кілометровій зоні атомних станцій.
Це призводить до суттєвого подорожчання електроенергії для тих, хто опалюється електрикою, оскільки вони мали пільговий тариф на споживання 3000 кВт*год на місяць.
Депутати зазначили, що такі необдумані дії з боку кабінету Міністрів призведуть до значного підняття вартості продуктів харчування, комунальних тарифів для населення України, що в умовах тотального зубожіння населення призведе до негативних наслідків та посилення соціальної напруги. В більшості областей вже проходять мітинги, перекриття доріг та інші масові заходи які відображають реакцію населення на необґрунтоване та не продумане підвищення цін на електроенергію, теплогенераційну енергію та теплопостачання.

Теги: , ,