Чисто там, де не смітять. Первомайськ долучився до «сміттєвого челленджу» від «Нашого краю»

Первомайська міськрайонна організація партії «Наш край» в рамках проекту обласної організації «Наш квітучий край» долучилися до «сміттєвого челленджу».

«Ми прибрали сміття і навели порядок на центральному пляжі міста Первомайськ. Розчистили від сміття узбережжя та край самої водойми. Загалом, наведено порядок уздовж берегової лінії близько 1 км. Ми повинні усвідомлювати, що робимо це, перш за все, для себе. І надалі пам’ятати, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», — розповів голова міськрайонної організації партії «Наш край» Олександр Кукуруза.

Учасники челленджу запросили до співпраці інших городян. Адже залишається чимало засмічених місць, які потребують розчистки.

Нагадаємо, Миколаївська обласна організація партії «Наш край» ініціювала власний соціальний проект «Наш квітучий край», присвячений Міжнародному Дню Землі, який відмічається 22 квітня.

В рамках проекту:

— Проведення виховної кампанії (роз’яснювальна робота із громадянами, обговорення цікавих практик, публікація профільних матеріалів, постерів, тощо);

— «Сміттєвий челлендж». Ідея проведення прибирання забрудненої території, яка поширюється світом і стала «вірусною», та фотографування у режимі «до» та «після»;

— Флешмоб «Чиста країна». Суть флешмобу така: збираєш папірці, бляшанки, пляшки тощо, закликаєш друзів приєднатися, знімаєш себе на відео і викладаєш відзняте у соцмережі. Естафету можна передати необмеженій кількості учасників #НашКрай #НашквітучийКрай

— Ініціювання проведення толок з прибирання території населених пунктів, зон відпочинку.

— Висадження саджанців дерев, кущів, квітів.

Всі, хто захоче приєднатися до проекту «Наш квітучий край» або до команди партії «Наш край» в Миколаївській області, прохання заповнити анкету за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/1Y84jfGOCMzVLbO1yl5dxO9ZN84ui-si-0QlHZt9TVK8/edit або звернутися до офісу партії у своєму місті/районі.

 

 

 

 

Теги: , ,