Депутати партії «НАШ КРАЙ»

В партії «Наш Край» більше 300 депутатів місцевих рад Миколаївської області всіх рівнів. Такий показник дозволив нам зайняти друге місце в області за кількісним показником представництва політичної сили в місцевих радах з поміж інших партій.
«Наш край» — партія місцевого самоврядування.
Наша команда — це люди справи, люди, які свою працею заслужили довіру та повагу у громад.
Ми працюємо, щоб захистити і розвинути наші громади, забезпечити високі стандарти життя для простих людей, щоб в наших громадах було зручно і затишно усім і кожному – в цьому ми вбачаємо свій головний обов’язок. Разом ми змінимо життя нашого краю на краще!

Арбузинський район

Арбузинська районна рада

1. Вацик Олег Михайлович

2. Захарченко Віктор Анатолійович

3. Зубко Олексій Миколайович

4. Малишенко Павло Анатолійович

5. Реконвальд Олег Петрович

Арбузинська селищна рада ОТГ

1. Івко Олександр Сергійович

2. Ніколаєнко Євгеній Анатолійович

3. Єдин Володимир Віталійович

4. Пигида Петро Михайлович

5. Артюхов Сергій Миколайович

6. Медиченко Вікторія Вікторівна

7. Гридіна Любов Олексіївна

8. Курьянов Сергій Васильович

Баштанський район

Баштанська районна рада

1. Гевкалюк Володимир Іванович

2.Курчик Леся Миколаївна

3.Совщак Володимир Олексійович

Баштанська міська рада ОТГ

1. Мазуренко Олександр Григорович

2. Таранкова  Світлана Володимирівна

3. Луценко Людмила Іванівна

Березанський район

Березанська районна рада

1. Балан Людмила Володимирівна

2. Бізіков Віктор Іванович

3. Гуртовий Валентин Миколайович

4. Черненко Сергій Миколайович

5. Шипова Людмила Леонтіївна

Березанська селищна рада ОТГ

1.Юренко Сергій Іванович

2.Москвич Лідія Анатоліївна

3.Зеленко Наталія Петрівна

4.Вакар Віра Яківна

5.Іщенко Віктор Андрійович

Коблівська сільська рада ОТГ

1.Власюк В`ячеслав Дмитрович

2.Галаєв Михайло Вікторович

Березнегуватський район

Березнегуватська районна рада

1.Богуш Раїса Олексіївна

2.Василенко Віктор Анатолійович

3.Лактіонова Олена Михайлівна

4.Чембура Олена Іванівна

Березнегуватська селищна рада

1.Баландіна Оксана Володимирівна

2.Беззуб Тетяна Дмитрівна

3.Олійник Наталія Володимирівна

4.Пересунько Людмила Миколаївна

5.Попович Валентина Сафронівна

6.Пшець Наталія Леонідівна

7.Скриль Лариса Василівна

8.Шишак Оксана Федорівна

9.Якушова Наталія Віталіївна

Федорівська сільська рада

1.Радіонова Олена Миколаївна

Білокриницька сільська рада

1.Гавриленко Галина Романівна

2.Заіченко Олена Григорівна

3.Яровий Руслан Миколайович

Висунська сільська рада

1.Афанасьєва Валентина Василівна

2.Козак Сергій Леонідович

3.Кошкодаєв Олександр Павлович

4.Тригуб Валентина Григорівна

5.Хоменко Олена Володимирівна

6.Цукаленко Марина Петрівна

7.Шевченко Костянтин Васильович

Озерівська сільська рада

1.Сафонова Катерина Степанівна

Любомирівська сільська рада

1.Кріцький Олександр Михайлович

Мурахівська сільська рада

1.Єжелов Олександр Анатолійович

2.Єжелова Лариса Вікторівна

Сергіївська сільська рада

1.Бабак Лілія Анатоліївна

2.Гаращенко Юрій Вікторович

3.Корсун Наталія Василівна

4.Скороход Валентина Анатоліївна

5.Слободніченко Лідія Миколаївна

6. Тимошкіна Лідія Георгіївна

7.Шиян Оксана Володимирівна

Новосевастопольська сільська рада

1.Корнієнко Наталя Миколаївна

2.Ткач Інна Миколаївна

3.Мунтян Олена Вікторівна

4.Ярошенко Валентина Вікторівна

5.Грабар Лариса Миколаївна

Новоукраїнська сільська рада

1.Білецька Наталя Василівна

Новоочаківська сільська рада

1.Кирпичова Світлана Миколаївна

2.Романчук Костянтин Миколайович

Братський район

1.Горінська Надія Семенівна

2.Підборський Роман Григорович

Веселинівський район

Веселинівська районна рада

1. Дем’яненко Ольга Іванівна

2.Марків Микола Петрович

3.Філімонов Анатолій Вадимович

4.Філімонов Володимир Анатолійович

Веселинівська селищна рада ОТГ

1. Свердан Сергій Іванович

Вітовський район

Вітовська районна рада

1. Гусаров Василь Іванович

2.Духовий Юрій Григорович

3. Остафійчук Тетяна Григорівна

4.Саділенко Олексій Олексійович

5.Сушко Сергій Іванович

Галицинівська сільська рада ОТГ  

1.Братченко Олена Олександрівна

2.Кобилюх Людмила Борисівна

3.Ревкова Тетяна Михайлівна

Шевченківська сільська рада ОТГ

1.Єгорова-Гоманюк Катерина Олександрівна

2.Криволап Валентина Михайлівна

Вознесенський район

Вознесенська районна рада

1.Копієвській Ігор Вікторович

2.Корж Петро Миколайович

3. Севєров Ігор Володимирович

4.Бакунець Петро Климович

5.Білоконь Іван Валерійович

6.Бурдін Іван Арсентійович

7.Задера Валерій Іванович

8.Лев Галина Петрівна

9.Максименко Олександр Віталійович

10.Фікс Олександр Васильович

Олександрівська селищна рада ОТГ

1.Аржанова Наталія Юріївна

2.Бензар Олег Сергійович

3.Багнюк Віталій Михайлович

4.Горбатюк Ірина Миколаївна

5.Задера Алевтина Андріївна

6.Козаченко Інна Сергіївна

7.Корня Олександр Васильович

8.Лиманюк Леонід Андрійович

9.Получанова Наталія Василівна

10.Рожко Руслана Дмитрівна

11.Рошко Андрій Іванович

12.Савицька Людмила Миколаївна

13.Туркоман Ірина Михайлівна

14.Шевченко Вячеслав Аркадійович

15. Шкрипніченко Андрій Володимирович

Бузька сільська рада ОТГ

1.Балакшей Тетяна Анатоліївна

2.Зіздо Ліана Валентинівна

3.Мухаровський Олег Григорович

4.Пічугіна Тетяна Анатоліївна

5.Чудак Лариса Анатоліївна

Дорошівська сільська рада ОТГ

1.Мухаровська Тетяна Петрівна

Прибужанівська сільська рада ОТГ

1.Гараджій-Найдьонова Альона Анатоліївна

2.Годунко Федір Петрович

3.Квашенко Ірина Володимирівна

4.Матуляк Василь Васильович

5. Мельник Олександр Леонідович

6.Притиковський Віталій Юрійович

7.Ткаченко Сергій Станіславович

8.Харченко Костянтин Анатолійович

9.Чайчук Людмила Вікторівна

Врадіївський район

Врадіївська районна рада

1.Баранюк Петро Станіславович

2.Дубецький Олександр Анатолійович

3.Ільчук Василь Іванович

4.Максименко Валентина Миколаївна

5.Сало Ігор Миколайович

6.Цуркан Людмила Василівна

Врадіївська селищна рада

1.Багрін Катерина Сергіївна

2.Балабан Олег Іванович

Доманівський район

Доманівська районна рада

1.Ковбель Анатолій Андрійович

2.Шкурченко Олександр Олександрович

3.Онищенко Ольга Юріївна

4.Русило Світлана Миколаївна

5.Ткаченко Віктор Олексійович

Доманівська селищна рада ОТГ

1.Затворницька Алла Львівна

2.Іванченко Микола Олексійович

Прибузька сільська  рада  ОТГ

1.Матющенко Василь Володимирович

2.Куріченко Людмила Сергіївна

Єланецький район

Єланецька районна рада

1.Бондарчук Анатолій Петрович

2.Гавенко Ігор Вікторович

3.Кондратенко Любов Іванівна

4.Кружкова Наталя  Володимирівна

5.Моторний Ігор Єгорович

6.Саркісян Валентин Шахназарович

Казанківський район

Казанківська районна рада

1.Євдокімов Микола Миколайович

2. Жидель Іван Іванович

3.Кузін  Василь Іванович

4.Кузюкова Любов Леонідівна

5.Мартинов Костянтин Миколайович

6.Притуленко Володимир Григорович

7.Халін Юрій Вікторович

Казанківська селищна рада ОТГ

1.Аленіна Ольга Анатоліївна

2.Познякова Стефанія Миколаївна

Володимирівська сільська рада ОТГ   

1.Пігарьов Сергій Іванович

Кривоозерський район

Кривоозерська районна рада

1.Барський Юрій Миколайович

2.Лисиганич Мирон Іванович

3.Степанюк Ігор Іванович

Кривоозерська селищна рада

1.Білковська Юлія Анатолійвна

2.Олійник Костянтин Стратонович

Очерентянська сільська рада

1.Римар Галина Михайлівна

Кривоозерська сільська рада

Ревво Лариса Миколаївна

Миколаївський район

Миколаївська районна рада

1.Бойченко Сергій Миколайович

2.Бродецький Олексій Олексійович

3.Гаршин Євген Вікторович

4.Григор’єв Сергій Михайлови

5.Еберлі Юрій Сергійович

6.Завгородня Олена Андріївна

7.Миклашевська Оксана Григорівна

8.Ракоміна Дана Іванівна

9.Шевченко Наталя Анатоліївна

Ольшанська селищна рада ОТГ

1.Білий Олександр Олександрович

2.Задвірний Олександр Петрович

3.Кравченко Олександр Владленович

4.Кравченко Світлана Тадеушівна

5.Красноглазова Наталія Миколаївна

6.Мазур Микола Домінович

7.Чепіженко Надія Євгенівна

8.Шевченко Геннадій Іванович

Радсадівська сільська рада ОТГ  

1.Літвінова Ольга Миколаївна

2.Олійник Олена Анатоліївна

3.Хмара Антоніна Григорівна

4.Свіщенко Олександр Вікторович

Михайлівська сільська рада ОТГ 

1.Гандзій Володимир Миколайович

2.Беспальчук Іван Іванович

3.Кос Тарас Пилипович

4. Мамаєнко Анатолій Федорович

5. Просолова Оксана Вікторівна

6.Чех Наталя Іванівна

7.Чечуй Валентина Миколаївна

Нечаянська сільська рада ОТГ

1. Івансишина  Наталя Петрівна

2.Кащишен Олександр Миколайович

3.Мінаков Михайло Вікторович

4.Піяк Надія Йосипівна

5.Цурман Наталія Михайлівна

Веснянська сільська рада ОТГ

1. Габуєв Станіслав Станіславович

Новобузький район

Новобузька районна рада

1.Герасимчук Олександр Володимирович

2.Мартинюк Інна Петрівна

3.Нестерчук Микола Васильович

4.Семененко Валерій Іванович

Новобузька міська рада

1. Євдокімова Любов Тимофіївна

2.Моргун Євген Миколайович

3.Уманський Микола Володимирович

 

4.Шпукас Едуард Казимирович

Новополтавська сільська рада ОТГ

1.Кітаров Сергій Вікторович

2.Мєдвєдєва Оксана Петрівна

3.Сиволап Віктор Васильович

Новоодеський район

Новоодеська районна рада

1.Заболотний Микола Миколайович

2.Калашніков Володимир Олексійович

3.Крикливенко Віталій Анатолійович

4.Попов Сергій Сергійович

5.Шипунов Віктор Іванович

Новоодеська міська рада    

1.Бітіньш Руслан Янисович

2.Височанська Наталія Євгеніївна

3.Крикливенко Наталія Володимирівна

4.Пустовойтенко Олена Петрівна

5.Семикін Віталій Олексійович

6.Ситчик Лариса Валеріївна

Очаківський район

Очаківська районна рада

1.Борщевський Олександр Іванович

2.Власюк Анна Іванівна

3.Корнієнко Петро Григорович

4.Костерчук Андрій Іванович

5.Передрій Надія Григорівна

6.Чумаченко Наталя Миколаївна

Чорноморська сільська рада ОТГ

1. Данильченко Володимир Сергійович

Куцурубська сільська рада ОТГє

1.Веселовська Світлана Анатоліївна

2.Загребельний Андрій Васильович

3.Кепін Микола Миколайович

4.Кусковський Микола Володимирович

5.Яворська Тетяна Миколаївна

Первомайський район

Первомайська районна рада

1. Маляренко Тетяна Дмитрівна

2.Повстемська Віра Іванівна

3.Пригара Василь Петрович

4.Чепіжко Ольга Валентинівна

5.Зацерківний Микола Миколайович

Кам`яномостівська сільська рада ОТГ

1.Гевко Любов Олександрівна

2.Ратковська Тетяна Сергіївна

3.Серебренікова Тетяна Леонідівна

4.Соловйова Ірина Василівна

Снігурівський район

Снігурівська районна рада

1. Бандурова Лідія Тимофіївна

2.Бойко Любов Василівна

3.Бохонок Андрій Степанович

4.Бульба Ігор Олександрович

5.Гавриленко Олександр Славкович

6.Гальович Василь Якимович

7.Дібров Олександр Сергійович

8.Заліпський Олександр Володимирович

9.Ліхацька Алла Львівна

10. Масюк Олександр Сергійович

11. Мацюта Юрій Віталійович

12.Твардовська Тетяна Миколаївні

Снігурівська міська рада

1.Бунчук Світлана Анатоліївна

2. Воробйов Олександр Олександрович

3.Дигало Євгенія Володимирівна

4.Журавель Вадим Іванович

5.Лебедєв Костянтин Миколайович

6.Чернов Павло Анатолійович

7.Явтушенко Наталія Микитівна

Широківська сільська рада ОТГ

1.Козловський Олександр Вячеславович

2.Химич Віктор Михайлович

3.Кіореско Богдан Дмитрович

м. Вознесенськ

1.Вдовіченко Олексій Григорович

2.Вестя Володимир Миколайович

3.Кисіль Віктор Петрович

4.Стоян Людмила Миколаївна

5.Торжинська Лариса Михайлівна

м. Очаків

1.Васьков Олексій Віталійович

2.Калашніков Володимир Васильович

3.Кифоренко Валентина Вікторівна

4.Рижик Лариса Іванівна

5.Харченко Віталій Юрійович

м. Первомайськ

1.Горіцин Олег Олегович

2.Лисий Олександр Григорович

3.Сотський Ігор Вікторович

4.Целіщева Валентина Іванівна

5.Чекрижов Олег Володимирович

м. Южноукраїнськ

1.Квасневський Євген Анатолійович

2.Козявкін Анатолій Петрович

3. Татьков Федір Сергійович

4.Шевчук Олеся Юріївна