«Наш край» охопив третину депутатського корпусу в об’єднаних тергромадах

11 грудня на Миколаївщині відбулися перші вибори до об’єднаних територіальних громад. За результатами голосування від «Нашого краю» у місцеві ради проходять 32 депутати.

Місцеві організації партії «Наш край» брали участь у чотирьох з п’яти виборах сільських та селищних рад об’єднаних територіальних громад. Політична сила висунула 62 кандидати у депутати та ще одного кандидата на посаду Прибужанівського сільського голови.

За результатами голосування від «Нашого краю» до місцевих рад об’єднаних тергромад потрапляє майже 52% від висунутих кандидатур, а саме 32 депутати. Такий показник становить 34% депутатського корпусу цих рад.

Так, у Прибужанівській тергромаді пройшли дев’ять представників «Нашого краю», у Олександрівській – п’ятнадцять, Михайлівській – сім, Чорноморській – один. Варто додати, що у двох з вищевказаних тергромад партія «взяла» найбільше голосів, серед інших політсил.

У двох виборчих округах, а саме №13 та 21, Олександрівської селищної ради Вознесенського району призначене повторне голосування, оскільки кандидати набрали там однакову кількість голосів. В цих округах опонентами стануть представники «Нашого краю» та самовисуванці.