Звіт про роботу депутатської фракції політичної партії «Наш край» у Вознесенській районній раді сьомого скликання

Фракція «Наш край», як найбільша фракція, у Вознесенській районній раді (9 депутатів) здатна взяти відповідальність за прийняття рішень, формування більшості та вирішення питань, які існують на даний час в районі. Головними у діяльності депутатів залишаються питання щодо зростання ролі депутатів у процесах соціально-економічного розвитку району, формування і виконання районного бюджету, раціонального використання бюджетних коштів, фінансування закладів освіти, охорони здоров’я, культури, підтримка територіальних громад. За звітний період проведено 7 сесій районної ради, розглянуто 115 питань. Затверджено три районні програми, продовжено термін дії десяти програм, прийнято 5 рішень про внесення змін до районного бюджету, 6 рішень щодо внесення змін до раніше прийнятих районних програм. Депутати затвердили Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вознесенського району.

Також депутати фракції підтримали низку звернень до органів і посадовців центральної влади. Загалом депутати підтримали 5 звернень до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, Миколаївської обласної ради, Миколаївської облдержадміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС».

Депутати фракції «Наш край» не залишаються осторонь проблем жителів району, а навпаки намагаються вирішити їх, хто з депутатів допомагає фінансово та матеріально, а хто й просто використовує свої організаторські здібності. Саме головне, щоб був успішний кінцевий результат.

Депутат районної ради Білоконь Іван Валерійович не стоїть осторонь проблем Щербанівської громади — разом  з сільським головою займаються вирішенням питання заміни башти Рожновського в селі Щербані, допомагають в розроблені проектно-кошторисної документації ремонту покрівлі даху та заміни вікон в Щербанівському ДНЗ, є учасниками розробки та впровадження проекту створення скверу в центрі села; надають практичну допомогу Щербанівській сільській раді в реалізації програм соціально-економічного розвитку та підготовці інвестиційних проектів.

Депутат районної ради Копієвський Ігор Вікторович приймає активну участь в житті Тімірязєвської сільської ради, так він постійно надає допомогу дитячому садочку, школі – на новорічні свята діти отримали в подарунок новорічні ялинки, розвиваючі ігри. Ігор Вікторович придбав сучасну шкільну дошку в школу, будівельні матеріали. Під час оздоровчого періоду пришкільний табір отримав в подарунок від депутата футбольні м’ячі. Копієвський І.В. надавав допомогу Тімірязівській школі в реалізації проекту по заміні вікон. Завдяки депутату в школі встановили нові металопластикові вікна та вхідні двері.

Депутат районної ради Лев Галина Петрівна сприяла виділенню коштів з бюджету сільської ради на проведення ремонту всередині приміщення та частини даху Дмирівського ДНЗ. Разом з депутатом районної ради Горовим Володимиром Васильовичем сприяли вирішенню питання заміни покрівлі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та покрівлі Дмитрівського ФАПу. Горовий В.В. також надав пальне для підвозу посипного матеріалу в зимовий період.

Депутат районної ради Фікс Олександр Васильович, опікуючись проблемами виборців, подав три депутатські запити які стосувались освітлення вулиці Будівельної в селі Вознесенське, харчування дітей в школах та скорочення бібліотеки в селі Малосолоне. Фікс О.В. допоміг з ремонтом амбулаторії в селі Малосолоне, а також дитячому садочку, в якому встановили грибок та були відремонтовані і замінені крани. На свято Святого Миколая депутат, разом з учасниками художньої самодіяльності школи-інтернату відвідав дитячий садок, де відбувся театралізований виступ та вручив солодкі подарунки.

Депутати районної ради Шевченко В’ячеслав Аркадійович, Рошко Андрій Іванович, Задера Валерій Іванович, виконуючи накази виборців, подали депутатські запити щодо добудови спортивного залу Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Шевченка (виконуються проектні роботи); щодо освітлення вулиць селища Олександрівка, села Трикратне, хутора Веселий Роздол (розроблено проектну документацію),організація харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій . Депутатом Шевченком В.А. проведено роботу по зверненню громадян, а саме – роз’яснення оплати за енергоносії, роз’яснення щодо добровільного обєднання територіальних громад та про організацію навчально-виховної роботи при створення опорних навчальних закладів. Депутат Рошко А.І. надав благодійну допомогу на лікування учасника АТО Жекула Є. та лікування інваліда Кулябка О. Також  депутат підтримує соціальну сферу селища – надав благодійну допомогу для придбання меблів в Олександрівську амбулаторію, придбання продуктів харчування в школу та дитячі садочки. Вихованці ДНЗ №2 отримали від депутата новорічні подарунки. Депутати Рошко А.І. та Задера В.І. надають спонсорську допомогу Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Керівник фракції Максименко Олександр Віталійович разом з молодіжною громадською організацією «Фонд оновлення села» вирішили побудувати соціальний бізнес, який буде орієнтований на розвиток сільської території. В мальовничому селі Актове планується побудувати кемпінг та кошти зібрані від туристичних послуг повністю направляти на вирішення інфраструктурних та соціальних проблем села, зокрема налагодження водопостачання, благоустрій території, вивіз сміття.

Теги: , ,