Щоб підвищити пенсійний вік, уряд змусить 70% пенсіонерів «докупити» стаж

Заявлені плани Міністерства соціальної політики «продавати» за гроші трудовий стаж українцям свідчать про бажання уряду підвищити найближчим часом пенсійний вік та заробити на майже 70% українських пенсіонерів. Про це повідомив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Він зазначив, що у повідомленні, яке поспішно було видалено з урядового порталу, міністр соціальної політики визнав, що у разі реалізації пенсійної реформи лише третина громадян пенсійного віку зможуть претендувати на пенсію.

«МФВ вимагає підвищити пенсійний вік. Уряд розуміє, що для реалізації запланованого двом третинам людей не вистачить страхового стажу для нарахування пенсії. Замість того, щоб захищати людей, уряд цинічно вирішив нажитися на майбутніх пенсіонерах, продаючи їм стаж, якого не вистачає. Як наслідок, у найближчому майбутньому 70% громадян передпенсійного віку будуть змушені «купувати» собі право на пенсію», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що у влади є більш дієві, але неприємні для неї, джерела наповнення бюджету – боротьба з корупцією та скорочення сумнівних доходів олігархів.

Разом з тим, співголова «Нашого краю» звернув увагу на те, що намагання перекласти функції держави на плечі громадян вже набули системного характеру.

«Держава фактично самоусувається від своїх функцій, змушуючи українців доплачувати за свою чесно зароблену пенсію. Крім того, не всі зможуть заплатити значні кошти для купівлі необхідного стажу: людина все життя чесно працювала, аж раптом перед виходом на пенсію їй кажуть, що не заробила. Це несправедливо», – пояснив він.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=5232

Теги: , , ,