«Наш край» пропонує звільнити від ЄСВ «сезонні» ФОПи

Підприємці спрощеної системи оподаткування, які ведуть сезонний бізнес, мають бути звільнені від сплати ЄСВ у місяці, в які вони не отримують доходів. Про це заявив народний депутат від партії «Наш край» Сергій Шахов.

За його словами, прийнятий парламентом закон, який зобов’язує фізичних осіб-підприємців сплачувати єдиний соціальний внесок у розмірі 22% від мінімальної зарплати навіть за відсутності прибутку, знищить бізнес значної частини діючих ФОПів.

«Урядовці лукавлять про те, що закриваються виключно «сплячі» ФОПи. Велика частка підприємців, які не декларують прибутки протягом кількох місяців на рік, насправді можуть надавати сезонні послуги: відпочинку, роботи на присадибних ділянках, послуги з озеленення, туризму, садівництва, тощо. «Наш край» пропонує звільнити від щомісячного збору ЄСВ ті категорії підприємців спрощеної системи, що не отримують прибутків у певні місяці, але мають вмотивовані підтвердження сезонності свого бізнесу», – зазначив Сергій Шахов.

За його словами, фінансове навантаження сьогодення змушує підприємців «сезонного бізнесу» припиняти реєстрацію, щоб згодом знову відкриватися.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=5237

Теги: , , , ,