«Наш край» вимагає від влади усунути хаос з платіжками на тепло, який вона спровокувала

Кабінет Міністрів має визнати власну провину у ситуації, що склалася, та усунути хаос з даними у платіжках за опалення. Про це повідомив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, уряд не хоче визнати, що повністю втратив контроль над сферою нарахування тарифів. «Другий місяць поспіль Кабмін вигадує нісенітниці, що у «космічних» сумах платіжок на тепло, які надходять людям, винні технічний збій, махінації тепловиків та інші обставини непереборної сили. Уряд повинен визнати власну провину у ситуації, що склалася, та зупинити свої експерименти з методикою обрахування витрат тепла будинкам з лічильниками та усунути хаос з даними у платіжках на опалення», – наголосив Олександр Мазурчак.

Так, за словами співголови «Нашого краю», уряд запровадив нарахування за тепло будинкам без приладів обліку за середніми показниками будинків, де встановлені лічильники. «Це призвело до того, що деякі будинки без лічильників отримали платіжки із сумами, що виявились нижчими, ніж в будинках з приладами обліку. Разом з тим, мешканці будинків, обладнаних тепловими лічильниками, час від часу отримують «космічні» платіжки. Таким чином, економія та сенс встановлення теплопунктів у багатоквартирних будинках, зведені нанівець», – зазначив він.

На його переконання, в основі нинішніх проблем лежать необґрунтовані та несправедливі тарифи на комунальні послуги.

«Хаос у нарахуванні оплати за тепло свідчить про необґрунтованість встановлених тарифів. Тому, щоб навести лад у цій сфері, влада має спочатку встановити справедливі тарифи і обґрунтувати їх та лише після цього визначити правила, за якими платитимуть мешканці будинків з лічильниками та без них», – резюмував Олександр Мазурчак.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=5279

Теги: , , , ,