«Наш край» вимагає від влади прозорості у переговорах з МВФ

Переговори з МВФ про умови надання кредитів мають відбуватися публічно та з врахуванням інтересів українців. Про це заявив співголова партії «Наш край», народний депутат Антон Кіссе.

За його словами, українська влада, прикриваючись «вимогами» МВФ, готова впроваджувати будь-які антисоціальні ініціативи. «Немає сумніву, що умови МВФ здебільшого є неприйнятними для українців, проте українська влада почасти перевершує кредиторів за цинізмом, з яким збирається відбирати копійку у зубожілого населення. Задля уникнення спекуляцій та необґрунтованого погіршення соціальних стандартів, усі переговори з фондом мають відбуватися публічно та прозоро», – зазначив Антон Кіссе.

Співголова партії зазначив, що нещодавня заява віце-прем’єра Розенка про відмову від підвищення пенсійного віку у переговорах з МВФ стала можливою лише під тиском громадськості.

«Але це не означає, що ця та інші антисоціальні ініціативи остаточно зняті з порядку денного переговорів. Урядовці постійно вдаються до заяв, що взаємно виключають одна одну: будемо підвищувати пенсійний вік, не будемо, знову будемо. Це можливо лише в умовах непрозорості переговорів. Усі вимоги МВФ та пропозиції уряду мають бути озвучені. І тільки після схвалення українською громадою можуть бути погоджені. Іншого шляху немає», – наголосив народний депутат.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=5321

Теги: , ,