Звіт про роботу Миколаївської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» та депутатів місцевих рад області за 2016 рік

Минуло 1,5 роки, як на політичній карті України з’явилася нова партія «НАШ КРАЙ». Імідж партії  позиціонований як образ команди місцевих еліт, компетентних в питаннях господарювання та управління життям громад,  орієнтування виборця на прив’язку партії до персоналій її кандидатів.

 

Активний процес розбудови партії «НАШ КРАЙ» розпочався під час місцевої кампанії 2015 року, за підсумками якої партія стала третьою політичною силою країни за кількістю депутатів в місцевих радах всіх рівнів, здобувши 4640 мандатів по всій Україні.

В Миколаївській області представники партії в обласній, міських і районних радах отримали 165 мандатів, або 18,3% від загальної кількості депутатів, а також  51 депутатський мандат  у сільських та селищних радах області. По результатам перших виборів депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних  громад, які відбулися в грудні 2016 року, представники політичної партії отримали 74 депутатські мандати. Таким чином, загальна чисельність депутатів місцевих рад від партії «НАШ КРАЙ» на сьогодні налічує  286 мандатів.

Політична партія «НАШ КРАЙ» має більшість у 2-х районних та 3 міських радах. Представниками партії зайнято 16 виборних посад, з них:

— мер м.Первомайська та мер м.Новий Буг,Політична партія «НАШ КРАЙ» має більшість у 2-х районних та 3 міських радах. Представниками партії зайнято 16 виборних посад, з них:

— 4 голови сільської ради;

— 4 голови районних рад,

— 3 секретаря міських рад,

— 3 заступника голів міських рад.

Серед депутатів — відомі авторитетні господарники, керівники підприємств  та закладів:

— Кормишкін Юрій Анатолійович – Голова виконкому Миколаївської обласної організації, Генеральний директор ТОВ «Спільне підприємство Південна Аграрно–Експортна Компанія»;

-Чіпак Іван Іванович – директор сільськогосподарського ТОВ «Відродження»;

— Садрідінов Тахір Шамсідінович – директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «СТ-Росток»;

-Садрідінов Рустамджан Шамсідінович – директор ТОВ «С-Росток»;

— Гемаєв Хасан Зубайович – заступник голови сільськогосподарського  виробничого кооперативу «Лиманський»;

— Ташлик Григорій Володимирович – радник  генерального директора з розвитку проектів у Миколаївській області ТОВ «Систем Пауер Інжинирінг»

-Чекрижов Олег Володимирович – головний лікар Первомайської міської лікарні;

-Копієвський Ігор Вікторович, Лев Галина Петрівна, Шевченко В’ячеслав Аркадійович, Фікс Олександр Васильович – директора шкіл Вознесенського району;

-Маляренко Тетяна Дмитрівна – голова фермерського господарства «МТД» Первомайського району;

-Повстемська Віра Іванівна–директор Романобалківської школи Первомайського району;

-Семененко Валерій Іванович– директор Новобузької школи.

Та багато інших гідних людей, які представляють партію в області.

                                                                                                    

Це той потужний потенціал нашої партійної обласної організації, який суттєво впливає на прийняття рішень органів влади; їх активна позиція сприяє процесам соціально – економічного розвитку області, формуванню і виконанню місцевих бюджетів, раціональному використанню бюджетних коштів, фінансуванню закладів освіти,охорони здоров’я, культури,підтримки територіальних громад.

Представники області, з лав депутатського корпусу та активу, приймають активну участь у навчаннях, семінарах, які проводяться спільно зі Школою партії та Школою молодого лідера.

Про активність депутатів від «НАШОГО КРАЮ» свідчить той факт, що на більш як 250 сесій, які відбулися у місцевих радах області, взяли участь 97% наших депутатів, при обговоренні питань порядку денного на сесіях було більш ніж  600 виступів, біля 300 звернень і запитів наших депутатів, близько 100 ініційованих депутатами від «НАШОГО КРАЮ» рішень сесій, проведено більш ніж 400 зустрічей з виборцями.

Для консолідації дій і координації діяльності депутатів створені депутатські фракції: в обласній раді, 4-міських, 11-районних радах. Найбільш чисельні фракції в обласній раді (10 депутатів) – голова фракції Луста В.В.,  в Вознесенській районній раді (9 депутатів ) –голова фракції Максименко О.В., в Новоодеській районній раді (9 депутатів)– голова Крикливенко В.А., в Миколаївській районній раді (9 депутатів) – голова Чех Н.І., в Снігурівській районній раді (12 депутатів) – голова Бойко Л.В.

Також, в Братській районній, Доманівській районній, Новобузькій міській радах створені депутатські групи, в які входять депутати від політичної партії «НАШ КРАЙ». В Новобузькій міській раді депутатське об’єднання, до складу якої увійшли 17 депутатів міськради, обраних від партій «НАШ КРАЙ», БПП, «УКРОП», Радікальна партія О.Ляшка, «Батьківщина», навіть носить назву «Наш край» і очолює її наш представник Уманський М.В.

                                                                                                            

Діяльність депутатських фракцій політичної партії «НАШ КРАЙ» в місцевих радах дозволила:

— розробити і впровадити єдиний підхід до розв’язання соціально – економічних та політичних завдань і проблем територій;

— ефективно використовувати можливості повноважень різних рівнів виборчих органів влади – обласної, міської, районної;

— системно контролювати на всіх рівнях виконавчої влади виділення коштів на соціально – економічний розвиток громад, їх цільове використання;

— вибудувати єдину сильну позицію партії «НАШ КРАЙ» у регіоні.

Позитивним прикладом є  робота Вознесенської районної організації політичної партії «НАШ КРАЙ», яка постійно висвітлює справи депутатів та активу, використовуючи бренд партії в ЗМІ місцевого рівня і в Центральній газеті «НАШ КРАЙ»; як партійна організація, так і депутатський корпус займають активну позицію в розвитку позитивного іміджу партії в районі.

Авторитет цієї партійної організації серед виборців дуже високий, підтвердженням цього є результати виборів в місцеві ради 2015 та 2016 років.

За  Вознесенську районну партійну організацію політичної партії «НАШ КРАЙ» проголосувало 30% виборців, які взяли участь в голосуванні на виборах 2015 року, третину мандатів отримали кандидати від «НАШОГО КРАЮ», зайнявши перше місце в районі. Аналогічна ситуація в Вознесенському районі і на перших виборах місцевих рад об’єднаних територіальних громад. З 74 мандатів, які отримала партія на виборах в області, 29 кандидатів, або 39,2%, отримані вознесенцями «НАШОГО КРАЮ».

За перший рік каденції депутати місцевих рад провели значну роботу по реалізації передвиборних обіцянок і виконанню соціальних наказів виборців на закріплених територіях.

Завдяки постійному, тісному спілкуванню з жителями Миколаївщини  вдається своєчасно виявити і вирішувати місцеві проблеми територій. По зверненням громадян на зустрічах були складені депутатські запити і звернення до керівних органів виконавчої влади та органів самоврядування.

За минулий рік до 70% наказів, обіцянок і звернень виборців виконано. Є  про що звітувати сьогодні перед виборцями депутатам обласної, міських та районних рад, головам сільських, селищних, міських рад від політичної партії «НАШ КРАЙ». Вони переконливо довели, що за обіцянками стоять конкретні справи. Хоч і займає це певний час, але я хочу довести до вашого відома цю адресну допомогу депутатів і назвати самих активних виконавців по всім аспектам: соціально-економічним, культурним, політичним, в сфері охорони здоров’я, в галузі освіти, яка направлена на стабільну життєдіяльність громади.

 

В галузі освіти

Депутатами обласної ради Садрідіновими Т.Ш. і Р.Ш.  за рахунок їх підприємства, для збалансування дитячого харчування, забезпечено школи, дитячі садочки Миколаївського району овочами власного виробництва, близько 50 тонн. Профінансований ремонт та придбання матеріально-технічного обладнання для Іванівського дитсадка, Іванівської, Новобогданівської, Шурінської шкіл.

Депутати обласної ради Кормишкін Ю.А. і Луста В.В. фінансували екскурсійну поїздку учнів Снігурівського ліцею до Львівської області.

Депутатом Кормишкіним Ю.А. встановлені дитячі  майданчики для Новопетрівського дитячого садочку Снігурівського району та в с.Весняне Миколаївського району.

Депутат обласної ради Донченко О.В. допомагає Снігурівському району: в селі Центральне відкритий дитячий майданчик; встановлені дитячі майданчики в с. Новопетрівка та для дитячого садку в с. Красне Знам`я; організовано харчування дітей та забезпечено інтернетом на 2016 рік Киселівську ЗОШ.

Депутатом обласної ради Ташликом Г.В. для укріплення матеріально-технічної бази закладів освіти Вознесенського району придбано комплект меблів для їдальні Новогригорівської ЗОШ, шкільні парти для учнів 1 класу, 5 комп’ютерів та виконані ремонтні роботи в Дорошівській ЗОШ, комп’ютерний клас для Мартинівської ЗОШ, шкільні парти для учнів 1 класу та обладнання роздягальні Таборівської ЗОШ, замінені на сучасні, теплозберегаючі вікна і двері в Тімірязівській ЗОШ і ДНЗ.

Депутатом обласної ради Гемаєвим Х.З. в співпраці з мером м.Очаків за результатами розгляду звернень очільників навчальних закладів виділені кошти на придбання звукової апаратури Очаківської ЗОШ№1; на придбання апаратури для ЗОШ №2; на придбання звукового проектору, проекційного екрану, акустичної апаратури для школи №4; для придбання спортивного обладнання для Очаківської ДЮСШ.

Депутатом Миколаївської районної ради Чех Н.І. придбані для Криничанського ДНЗ металопластикові вікна.

Депутатом Первомайської районної ради Маляренко Т.Д. придбано в навчальні кабінети Романобалківської школи комп’ютерно–медійні комплекти, нові меблі, дошки; для здешевлення оплати на харчування учнів Романобалківської школи і вихованців Романобалківського дитячого садку, надається постійна допомога продуктами харчування; для Жовтневого ДНЗ придбано ноутбук і принтер, для Кумарівської ЗОШ – телевізор, для Степківської ЗОШ – музичний центр.

Депутатом Первомайської районної ради Повстемською.В.І. надана допомога одягом та взуттям дітям багатодітних і малозабезпечених сімей с.Романова Балка, здійснюється безкоштовний проїзд учнів.

Депутатом Врадіївської районної ради Максименко В.М. за рахунок власних коштів проведено в Кумарівській ЗОШ капремонт приміщення школи, замінена система опалення, встановлений новий енергоефективний котел, придбано паливо на цілий рік, забезпечено харчування дітей в Кумарівській ЗОШ та ДНЗ.

Депутат Новоодеської міської ради Бітіньш Р.Я. надає постійну благодійну допомогу ДНЗ №2 «Орлятко».

З ініціативи депутатської фракції «НАШ КРАЙ» Новоодеського району для вирішення проблем утеплення закладів освіти і соціально-культурної сфери виділено 2,7 млн грн.

З ініціативи представників партії у Новобузькій районній і міській радах замінені вікна в спортивній залі Новобузької ЗОШ.

З ініціативи мера м.Новий Буг і підтримки депутатів місцевих рад  виділено 500 тис. грн. на придбання обладнання для міських шкіл.

Депутатом Вознесенської районної ради Білоконем І. В. ініційовано рішення щодо розроблення проектно-кошторисної документації ремонту покрівлі даху та заміни вікон в Щербанівському ДНЗ.

Депутатом Вознесенської районної ради Копієвським І.В. придбано для Тімірязівської ЗОШ сучасну шкільну дошку та будівельні матеріали для ремонту школи, встановлені нові металопластикові вікна і двері.

Депутат Вознесенської районної  ради Лев Г.П. сприяла виділенню коштів з бюджету сільради на проведення ремонту приміщень і даху Дмитрівського ДНЗ. Разом з депутатом Горовим В.В. вирішили питання заміни покрівлі в Дмитрівській ЗОШ.

За ініціативи депутата Веселинівської селищної ради Дем`яненко О.І. накопичені спонсорські кошти підприємців та встановлені енергозберігаючі вікна в Новосвітлівському дитячому садку, вирішено питання підвозу дітей до Широколанівського ДНЗ.

Депутатами Вознесенської районної ради Шевченко В.А., Рошко А.І., Задера В.І. організовано харчування учнів 1-4 класів в школах району; Шевченко В.А. проведений ремонт Шостаківської ЗОШ.

Депутатом Вознесенської районної ради Міклашевською О.Г. проведено ремонт Ковалівської ЗОШ.

Депутатом Доманівської районної ради Зборовським С.А. виділені кошти на придбання: радіатора для шкільного автобусу Козубівської ЗОШ, вікон в Прибузьку ЗОШ, інтерактивної дошки в Доманівську ЗОШ, побутової техніки для Зеленоярської ЗОШ, комп’ютеру та ремонту вхідних східців приміщення Цвітківської ЗОШ.

Депутатом Кривоозерської районної ради Барським Ю.М. проведені ремонтні роботи покрівлі Червоноорачської початкової школи.

Депутатом Миколаївської районної ради Бродецьким О.О. придбані і встановлені вікна в Веснянській ЗОШ.

 

В галузі охорони здоров’я, культури і спорту

За ініціативою голови депутатської фракції обласної ради Лусти В.В., у відповідності до Обласної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями направлені консолідовані кошти депутатів фракції, в розмірі 500 тис. грн. для ремонту мамографа.

Депутатом обласної ради Кормишкіним Ю.А. надана допомога для повної реконструкції пам’ятника загиблим воїнам в  с.Гречанівка, побудована каплиця в с.Новопетрівка Снігурівського району.

Депутат обласної ради Луста В.В. у Новоодеському районі зробив оснащення комп’ютерного центру для Костянтинівської сільської бібліотеки та придбав 100 стільців для глядацького залу та штори для Костянтинівського сільського клубу. Фото

Депутатом обласної ради Донченко О.В. придбані і установлені металопластикові вікна і двері у Киселівському ФАПі Снігурівського району.

Кормишкіним Ю.А. і Донченко О.В. здійснено співфінансування в створенні артоб’єкту «Хлопчик з бичками».

Депутат обласної ради Ташлик Г.В. придбав комплект музичної звукопідсилювальної апаратури для Новосілківського Будинку культури, принтер для Щербанівського Будинку культури Вознесенського району.

Депутатом обласної ради Садрідіновим Т.Ш. виділено кошти на лікування хворих жителів Миколаївського району; забезпечено районну лікарню овочами власного виробництва в обсязі 30 тонн; проведено фінансування участі у змаганнях та спортивну форму для дітей Миколаївського району, на підтримку  закладів культури, придбання технічного обладнання та костюмів.

Депутатом Первомайської районної ради Маляренко Т.Д. придбано сценічне взуття для Кінецьпільської школи мистецтв, для Софіївської школи мистецтв – придбано ноутбук; здійснює фінансову допомогу сільським клубам в с.Генівка, с.Романова Балка та Романобалківському дитсадку.

Депутат Вознесенської районної ради Лев Г.П. сприяла виділенню коштів на заміну покрівлі Дмитрівського ФАПу.

Депутат Вознесенської районної ради Фікс О.В. допоміг з ремонтом амбулаторії  в с.Малосолоне, проведені роботи по встановленню малих форм і ремонт водопроводу в дитячому садку.

Депутати Вознесенської районної ради Шевченко В.А., Рошко А.І., Задера В.І. сприяли виділенню фінансування на добудову спортивного залу Олександрівської ЗОШ, вже виконані проектні роботи.

За ініціативи депутатів від партії «НАШ КРАЙ» Очаківської міської ради повернено  у комунальну власність міський  стадіон та зимовий кінотеатр.

 

Благоустрій територій: освітлення, дороги, ремонт житла

Депутатом обласної ради Кормишкіним Ю.А. у Снігурівському районі проведено ремонт доріг сіл Євгенівка,  Нововасилівка, Павлівка, забезпечено капітальний ремонт мосту в с.Нововасилівка, організовано капітальний ремонт пішохідного мосту Снігурівка – Павлівка, на виконання звернення жителів Афанасіївської сільради встановлена автобусна зупинка на трасі Снігурівка – Херсон, встановлені зупинки в сілах Лиманці, Нововасилівка, зроблений капітальний ремонт зупинки в с.Баратівка, в с. Новотимофіївка.

Депутатом обласної ради Ташликом Г.В. на окрузі у Вознесенському районі проведено ремонт дороги до цвинтаря в с.Тімірязівка, ремонт дороги між селами Кам’яна Балка та Тімірязівка.

Завдяки підтримки і авторитету депутата обласної ради Гемаєва Х.З. з бюджету області виділено фінансування в сумі 3,5 млн. грн. на ремонт траси Корениха–Кам`янка, на трасу  Корениха-Парутіно-Очаків — 1.1 млн.грн.

Депутатом Первомайської районної ради Маляренко Т.Д. виділено кошти на ремонт частини траси міжнародного значення Кишинів-Полтава (ділянка Романова Балка – Генівка) та на ремонт доріг в с.Романова Балка.

За запитом депутата Новоодеської  міської ради Ситчик Л.В. проведено освітлення вул. Спаської.

З ініціативи депутата Новоодеської міської ради Пустовойтенко О.П. проведено освітлення вул.Бузької, встановлена зупинка біля районної лікарні.

Депутатом Вознесенської міської ради Вдовіченко О.Г. проведені роботи по освітленню вул.З.Космодем`янської, проведена реконструкція їдальні в ЗОШ №4

За сприянням депутатів Вознесенської районної ради Шевченко В.А., Рошко А.І., Задера В.І. профінансовано освітлення вулиць селища Олександрівка, с.Трикрати, хутора Веселий Роздол– вже розроблена проектна документація.

При взаємодії депутатів Новобузької районної і міської рад та активної діяльності мера м.Новий Буг Лагодієнко М.О. відремонтовані міські дороги на 14 вулицях, відремонтовано дах будинку по вул.Харчука, виділені кошти і проведено освітлення по вул.В.Кука; вперше місто отримало муніципальний автобус, придбаний за 700 тис.грн.

Депутатом Доманівської районної ради Морозенко Ю.В. надана техніка для упорядкування сміттєзвалища.

Депутатом Доманівської районної ради Шкурченко О.О. надана техніка, пальне і робоча сила для ремонту доріг Богданівської сільської ради.

 

Водозабезпечення населених пунктів

Депутатом обласної ради Кормишкіним Ю.А. вирішена проблема водопостачання с.Павлівка Снігурівського району; підприємство, яким керує депутат, взяло на себе відповідальність за перекачку води, підключення, оплату витрат за електроенергію і поставку.

Депутатом обласної ради Ташликом Г.В. придбано глибинний насос для водопостачання в с. Мартинівка, організовано ремонт системи водопостачання по вул.Дімітрова в с.Білоусівка (Вознесенський район).

Депутат Вознесенської районної ради Білоконь І.В. займається вирішенням питання заміни башти Рожновського в с.Щербані.

За ініціативою депутатів Новобузької райради в с.Залізничному споруджено нову водонапірну башту і проведено ремонт системи водопостачання на суму 450 тис.грн.

Депутатська фракція Новоодеської райради, в складі робочої групи, здійснили обстеження стану водопостачання на території Центральної районної лікарні, виділені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації будівництва очисних споруд та буріння додаткової свердловини.

Депутатом Доманівської районної ради Морозенко Ю.В. надано кран Маринівській сільській раді для буріння свердловини.

Депутатом Кривоозерської районної ради Степанюком І.І. придбано і установлено водяний насос для Бурилівської ЗОШ.

 

Благодійність

Депутатами обласної ради Садрідіновими Т.Ш. і Р.Ш. для ветеранів і дітей війни вручено 300 продуктових наборів, 600 овочевих наборів сільрадам для малозабезпечених сімей; проведені овочеві ярмарки для населення всіх сільських рад Миколаївського району; для робітників бюджетної сфери надані овочі за пільговою ціною; вручені 500 подарунків дітям до новорічних свят; здійснена допомога продукцією власного виробництва для повноцінного харчування та подарунки Степківському інтернату для дітей з обмеженими можливостями і Радсадівському дитячому будинку родинного типу. Напередодні Нового року для дітей, які знаходилися в Варварівській лікарні – вручені подарунки.

Депутатами обласної ради Кормишкіним Ю.А. і Донченко О.В. передано 1200 солодких подарунків до Дня Святого Миколая в усі дитячі садочки та інтернати Снігурівського району, до Дня знань — 300 подарунків для школярів; здійснена спонсорська допомога снігурівським ДНЗ до Дня захисту дитини; пенсіонерам Снігурівського району були безкоштовно видані окуляри.

Підприємство депутата обласної ради Чіпака І.І. багато років здійснює продаж соціального хлібу з борошна власного виробництва у Казанківському районі. Депутат надає матеріальну допомогу сім’ям учасників АТО.

Депутатом обласної ради Закусіловим А.М. надана матеріальна адресна допомога районній лікарні, школам, дитячим садкам, проведені благодійні обіди для малозабезпечених громадян Снігурівського району.

Депутатами Новоодеської районної ради Калашніковим В.О., Крикливенко В.А., Шипуновим В.С., Поповим С.С. здійснена матеріальна допомога учасникам АТО, проводиться спілкування з їх дітьми та сім’ями, консультування.

Депутатами Веселинівської районної ради Філімоновим А.В. і Дем`яненко О.І. надані подарунки дітям Новосвітлівського ДНЗ, подарунки випускникам Веселинівської ЗОШ.

Депутат Первомайської районної ради Маляренко Т.Д. – постійний спонсор Первомайської центральної районної лікарні, ветеранських організацій, дітей-інвалідів; щорічно забезпечені дровами ветерани війни і праці, інваліди і малозабезпечені сім’ї. Надається фінансова допомога на лікування.

Депутат Первомайської районної ради Зацерківний М.М. організував безкоштовний підвіз пенсіонерів і інвалідів до Первомайської лікарні, учнів Романобалківської ЗОШ на предметні  олімпіади.

За підтримки депутатів від партії Очаківської міської ради відкритий соціальний магазин для соціальних верств населення.

 

Участь у культурно-масових заходах

2 жовтня 2016 р. на День міста Снігурівка депутати обласної ради Кормишкін Ю.А., Луста В.В., Донченко О.В. організували для жителів міста свято та подарували концерт української співачки Анастасії Приходько.

Кормишкін Ю.А. разом з Донченко О.В. сприяли в організації та фінансуванні фестивалю «Темпера», приуроченому до Міжнародного Дня сім’ї.

Депутат обласної ради Донченко О.В. організувала свято дитячої творчості та підведення результатів конкурсу на кращий твір серед дітей Снігурівського району з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, вручила нагороди переможцям і подарунки всім учасникам свята, взяла участь в організації конкурсу «Міс Снігурівка», прийняла участь у конкурсі на кращий дитячий авторський вірш у м.Снігурівка.

Депутат Миколаївської районної ради Чех Н.І. сприяла організації свята на День села Кринички, особисто приймає участь у концертах художньої самодіяльності.

Депутат обласної ради Ташлик Г.В. організував екскурсії: для учнів Новосілківської ЗОШ на Южноукраїнську атомну електростанцію, для учнів Щербанівської ЗОШ – в с.Щербані Полтавської області; 80 учнів Вознесенського району прийняли участь у новорічних святкових заходах в Обласному будинку культури.

Депутати Новоодеської районної ради за ініціативи голови фракції Крикливенко В.А. спільно з ветеранами війни, учасниками АТО, школярами взяли участь в районній акції з висадки дерев в міському сквері, присвяченій 72-річниці визволення рідного краю від німецько-фашистських загарбників.

Депутат Новоодеської районної ради Попов С.С. став організатором, спонсором і безпосереднім учасником свята «Тепло людських сердець» в мікрорайонах м. Нова Одеса, активний учасник художньої самодіяльності, постійний організатор та учасник міських та районних заходів.

Депутати Новоодеської районної ради стали організаторами свят населених пунктів району: Калашніков В.О. здійснив фінансову підтримку  Підлісненської сільської ради на День села, Шипунов В.І. на День села на території Кандибінської сільської ради, Крикливенко В.А. і  Попов С.С. – на день міста Нова Одеса.

 

Громадська робота депутатів, співпраця з громадськими організаціями

Секретар Новоодеської міської ради Пустовойтенко О.П. курирує молодіжний виконком, разом з молоддю ініціювала збір відпрацьованих батарейок, організовувала «чисті пікніки», привітання депутатського корпусу Новоодеського району і міста до державних і професійних свят. Є співорганізатором громадської організації «Ветерани спорту». З її ініціативи і безпосередньої участі проведено в м. Нова Одеса два турніри з волейболу для жінок — III тур Південної ліги з волейболу, для чоловіків – турнір з волейболу пам’яті Бєліка М.М.

Депутат Новоодеської міської ради Ситчик Л.В.– голова громадської жіночої організації «Надія», яка опікуються ветеранами місцевого самоврядування і державної служби.

Члени фракції Новоодеської  райради співпрацюють з громадськими ветеранськими організаціями, з їх ініціативи з районного бюджету на районну організацію ветеранів війни – виділено 74 тис. грн, на інвалідів – 60 тис.грн.

Депутат Новоодеської районної ради Попов С.С. постійно опікується проблемами районної громадської організації людей з обмеженими можливостями, організовує «круглі столи», залучає громадськість до вирішення проблем  інвалідів – дітей і дорослих, людей похилого віку, які знаходяться в  спеціальних соціальних закладах.

Депутат Вознесенської районної ради Шевченко В.А. проводить активну роботу по зверненням громадян, роз’яснювальні заходи  щодо оплати за енергоносії, добровільного об’єднання територіальних громад та про організацію навчально-виховної роботи при створенні опорних навчальних закладів та інше.

Депутат Первомайської районної ради Пригара В.П. здійснює безкоштовну юридичну допомогу жителям Первомайщини.

Депутат Вознесенської районної ради Максименко О.В. разом з громадською молодіжною організацією «Фонд оновлення села» вирішили побудувати соціальний бізнес, який буде орієнтований на розвиток сільської території. В мальовничому селі Актово планується побудувати кемпінг. Кошти, зібрані від туристичних послуг, будуть направлені на вирішення інфраструктурних та соціальних проблем села, зокрема налагодження водопостачання, благоустрій території, вивіз сміття.

Активна позиція депутатів, їх участь на засіданнях постійних комісій, прийняті Звернення і запити вносять значний позитивний вклад в обговорення і прийняття рішень по важливим, актуальним проблемам Миколаївщини.

Членами депутатської фракції обласної ради підготовлено Звернення до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру щодо встановлення розміру орендної плати за землю.

За ініціативою депутатів облради і активної позиції Гемаєва Х.З. було прийнято Звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, а також Звернення до Президента України щодо незадовільного стану автомобільних доріг державного значення Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв», Н-14 Олександрівка –Кіровоград – Миколаїв.

Активна позиція депутата обласної ради Ташлика Г.В. на засіданні робочої групи обласної державної адміністрації по розробці та формуванню перспективного плану добровільно об’єднаних громад, дав свої позитивні результати. Громади Вознесенського району стали одними з перших по реалізації цього плану.

Членами депутатської фракції Южноукраїнської міської ради внесено звернення щодо мораторію на підвищення комунальних тарифів для населення.

Депутат Веселинівської районної ради Дем`яненко О.І., в рамках реалізації звернень громадян, звернулася до облдержадміністрації про підняття закупівельної ціни на селянське молоко. Завдяки зверненням до ОДА і райдержадміністрації, щодо надання  житла для учасника АТО Сліпченко Є.В., було виділено кошти молодій родині учасника АТО для вирішення житлових проблем.

Депутатами фракції «НАШ КРАЙ» Новоодеської  районної ради ініційовані і направлені листи до облради і в інші обласні установи щодо незадовільного стану імунопрофілактики населення.

Ці приклади активної позиції депутатів, всіх рівнів, яскраво свідчать, що представники органів місцевого самоврядування від політичної партії «НАШ КРАЙ» дійсно є конструктивною політичною силою, яка не тільки спроможна захищати інтереси своїх громадян на рівні вищих структур органів влади, а і самі беруть левову частку місцевих проблем для самостійного вирішення. Ці позитивні результати підтвердженні багатьма відгуками та листами подяки наших громадян.

Перші вибори місцевих рад об’єднаних територіальних громад стали новим витком  в розвитку партійного будівництва і в діяльності депутатів місцевих рад

Прикладом згуртованості, солідарності, підтримки активної частини депутатів місцевих рад стало проведення перших виборів в грудні 2016 року, в 9 районах і м.Баштанка, в 19 об’єднаних територіальних громадах.

За результатами виборів депутатів найбільшу кількість мандатів отримали   самовисуванці, які представляють в радах у кількості 221 депутат, або 53,9%. Впевнену перемогу серед політичних партій здобули представники партії «НАШ КРАЙ», отримавши 74 мандати, що дорівнює 18,05%. Далеко залишилися позаду висуванці від «Батьківщини» і БПП, у яких 40 мандатів (9,76%) та 32 (7,8%) відповідно. Далі йдуть Аграрна партія – 15 мандатів (3,66%), «Відродження» — 13 мандатів (3,17%), «Самопоміч» — 4 мандати (0,98%), «Народний фронт», Радикальна партія Олега Ляшка, «Укроп» – по 3 мандати(0,73%),і «Нова Держава»-2 мандати (0,49%).

Всього у виборчих перегонах брали участь 14 політичних партій, з яких 4 («Опозиційний блок», «Сила людей», «Свобода», Соціал-демократична партія) не отримали жодного мандату. В боротьбі за перемогу здійснювали підтримку кандидатам депутати обласної ради Кормишкін Ю.А., Садрідінов Т.Ш., Гемаєв Х.З., депутат районної ради Кєпін М.М.

Депутатський корпус та актив Миколаївської обласної організації партії «НАШ КРАЙ» — це колектив авторитетних, компетентних, поважних громадян області, це – ініціативні, небайдужі та сильні люди.

Наша згуртована команда однодумців, об’єднана під прапором партії «НАШ КРАЙ», спроможна і далі на достойному рівні представляти інтереси та відстоювати права виборців.

Теги: , , , ,