Реформаторські експерименти МОЗ несуть пряму загрозу життю українців

Експерименти МОЗ, які намагаються видати за реформу, необхідно негайно припинити як такі, що несуть пряму загрозу здоров’ю українців.

Боротьба з корупцією у сфері державних закупівель ліків, безумовно, є необхідною, проте вона не повинна призводити до кількамісячних затримок із закупівлею лікарських засобів та медичних інструментів, кидаючи лікарів та пацієнтів напризволяще.

Окрім затримок із постачанням ліків, викликаних нерозторопністю, а подекуди і відвертою непрофесійністю команди міністра, у медичній сфері спостерігаються й інші малозрозумілі та недалекоглядні ініціативи, одна з яких – впровадження так званих госпітальних округів.

Перепрофілювання районних лікарень, зниження їхнього статусу та переведення пацієнтів до лікувальних закладів в інші райони вже призвело до масових акцій протесту.

На думку партії, реформаторський потенціал нинішньої мозівської команди переоцінений, а подекуди і відверто шкідливий, оскільки є виключно менеджерським та має мало спільного з професійною медициною.

Теги: , ,