Звіт про діяльність депутатів Вознесенської міської ради

У Вознесенську міську раду VІІ скликання обрано 5 депутатів від політичної партії «Наш край»:

1.Торжинська Лариса Михайлівна – секретар Вознесенської міської ради. Переможець конкурсу «Школа демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування» за фінансової підтримки UNDEF. Забезпечила безперебійну, постіну онлайн-інтернет трансляцію засідань сесій міської ради. Реагує на звернення жителів міста. Вирішує проблеми загального значення, які позитивно впливають на житєдіяльність м. Вознесенськ.

2.Вдовіченко Олексій Григорович – голова постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій. Ініціював: внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м.Вознесенська щодо виділення коштів на установлення зупинки  в районі міста «Натягайлівка» по округу № 480662,  виконання робіт по освітленню вул. Космодем’янської Зої, реконструкцію їдальні ЗОШ №4. Активно працює над вирішенням проблемних питань в місті.

3.Кісіль Віктор Петрович — член постійної депутатської комісії з питань містобудування, землекористування та екології. В ході зустрічей депутата Кісіля В.П. з мешканцями вулиць Леваневського, Папаніна, Л. Толстого по округу № 480661 одним із питань було будівництво водопровідних мереж по даних вулицях. Віктор Петрович зумів організувати людей, щоб вони прийняли  участь у співфінансувані робіт. Займає чітку депутатську позицію щодо покращення інфраструктури в місті Вознесенськ.

Станом на жовтень 2016 р. даний об’єкт зданий в експлуатацію:

1.Загальна протяжність водогону складає 1650м, в т.ч. Леваневського – 540м, Папаніна-550м, Л.Толстого – 560м.

2.Загальна вартість об’єкту – 248,9 т. грн., дольова участь населення – 32,5 т. грн.

3.Загальна кількість будинків, яка потрапила в зону водопостачання становить – 156 абонентів.

4.Станом на 1.12.2016 р. підключено і користується водою 39 будівель.

4.Вестя Володимир Миколайович — член постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю. Активний волонтер міста, займається благодійною допомогою учасникам АТО, виїжджав на ремонт бойової техніки у м.Миколаїв (79 аеромобільна бригада), с. Широкий Лан (95 танкова бригада), до   м. Маріуполь, с. Новосілка, с. Курахово Донецької обл. Надавав благодійну допомогу мешканцям міста на вирішення соціально-побутових проблем.

5.Стоян Людмила Миколаївна —  член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, культури, молоді та спорту. До депутата звертається велика кількість громадян з питань вирішення нагальних проблем. Відпрацьовані всі звернення та запити громадян.

Теги: , ,