Звіт про роботу депутатів обласної ради Тахіра Садрідінова та Рустамджана Садрідінова за 2016 рік

Депутати Садрідінови – люди діла. Як і всі депутати фракції політичної партії «НАШ КРАЙ», вони не раз довели, що гідні мандата депутата обласної ради.

Брати Садрідінови – діяльні депутати. Тахір є членом постійної депутатської комісії облради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій. Рустамджан – у складі комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села. За їх участі ініційоване та вирішено багато нагальних питань.

Прізвище Садрідінових дуже відомо в Миколаївському районі. Вони допомагають школам, дитячим садочкам, лікарням, інвалідам, пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям, являються спонсорами футбольної команди.

За рахунок їх підприємства, для збалансування дитячого харчування забезпечено школи, дитячі садочки Миколаївського району овочами власного виробництва. Профінансований ремонт Іванівського дитсадка, Іванівської, Новобогданівської, Шурінської шкіл, в школи закуплено матеріально-технічне обладнання. Виділені кошти на лікування хворих жителів Миколаївського району. Забезпечено овочами власного виробництва районну лікарню. Закуплена спортивна форма для дітей Миколаївського району. Проводиться  фінансова підтримка футбольним командам для участі в змаганнях. Надана фінансова допомога закладам культури району для придбання технічного обладнання та костюмів.

Депутати обласної ради Садрідінові Т.Ш. і Р.Ш. займаються благодійністю, як і більшість депутатів від партії «НАШ КРАЙ». Для ветеранів і дітей війни вручено 300 продуктових наборів; передано 600 овочевих наборів сільрадам для малозабезпечених сімей; проведенні овочеві ярмарки для населення всіх сільських рад Миколаївського району; для робітників бюджетної сфери надані овочі за пільговою ціною; врученні 500 подарунків дітям до новорічних свят; здійснена допомога продукцією власного виробництва для повноцінного харчування та подарунки Степківському інтернату для дітей з обмеженими можливостями і Радсадівському дитячому будинку родинного типу. Напередодні Нового року для дітей, які знаходилися в Варварівській лікарні, вручені подарунки.

Брати Садрідінови не раз довели, що виборці не помилилися у жовтні 2015 року, віддав свої голоси саме за представників партії «НАШ КРАЙ», отримав підтримку 32% та 26% у своїх виборчих округах.

Теги: , ,