Звіт про роботу депутата обласної ради Донченко О.В. у Снігурівському районі за 2015 – 2016 рр.

Донченко О.В. обралася до обласної ради по одномандатному виборчому округу № 40 від політичної партії «НАШ КРАЙ». В обласній раді є заступником голови постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім`ї та молоді, спорту.

Олена Віталіївна поклала в основу своєї депутатської діяльності особисті зустрічі з виборцями, на яких отримує звернення від жителів Снігурівського району.

Разом з депутатом Миколаївської обласної ради Кормишкіним Ю.А. Донченко О.В. активно підтримує заклади освіти та культури, є спонсором різних культурно-освітніх заходів у районі.

На прохання жителів села Центральне встановлено дитячий майданчик.

Придбано та вручено 1200 подарунків до дня Святого Миколая у 2015-2016 р. в усі ДНЗ Снігурівського району.

Передано подарунки до 1 вересня першокласникам всіх шкіл виборчого округу.

Надана спонсорська допомога Снігурівським ДНЗ до Дня захисту дитини.

Взяла участь в організації та проведенні свята до Дня міста Снігурівка а також в організації та проведенні фестивалю «Темпера»,  приуроченого до Міжнародного Дня сім’ї.

Долучилася до співфінансування створення арт-об’єкта «Хлопчик з бичками».

Пенсіонери району отримали від депутата безкоштовні окуляри.

Донченко О.В. проводить консультування мешканців району  з різних питань життєдіяльності, надає фінансову допомогу нужденним верствам населення, багатодітним сім’ям.

Олена Віталіївна не раз довела, що гідна бути депутатом Миколаївської обласної ради. Кожна справа депутата направлена на благо громади і говорить про правильний вибір жителів Снігурівського району у 2015 році.

Теги: , , ,