Кабінет міністрів повинен відмовитися від створення ще одного карального органу – Соціальної інспекції

Ініціатива Кабінету міністрів зі створення окремої служби соціальних інспекторів через ухвалення закону «Про забезпечення державного контролю під час надання соціальної підтримки» є  передчасною та такою,  що звужує права громадян на соціальний захист, а саме тому має бути відкликана.

На думку партії, рішення КМУ, яке дозволяє чиновникам втручатися у приватне життя громадян, оцінювати їхні соціально-побутові умови та здійснювати моніторинг способу життя українців, є неприпустимим.

Партія наголошує, що уряд має зосередити свою увагу, насамперед, на контролі чиновників, які ухвалюють рішення про надання соціальної допомоги. Саме тому зазначений законопроект необхідно відкликати для виключення з нього норм, які стосуються перевірок умов проживання українців.

Годі вивертати кишені громадян. Соціальна інспекція — це корупційна годівниця для чиновників, яку створює уряд, бюрократи крадуть мільярди, а каратимуть людей за сотню гривень соціальної допомоги. Уряд має контролювати ефективність та законність дій чиновників, а не нишпорити по квартирах українців.

Теги: , , ,