ЗВІТ депутатської фракції «Наш край» у Новоодеській районній раді за 2016 рік

Депутатська фракція політичної партії «Наш край» Новоодеської районної ради налічує 4 депутати (Крикливенко В.А., Попов С.С., Калашніков В.О., Шипунов В.І.), керівник фракції – Крикливенко В.А., він є уповноваженим представником у президії районної ради.

Важливим аспектом для фракції є представництво її членів у керівництві районної ради. Так, посаду голови районної ради обіймає Заболотний М.М., член партії «Наш край».

Депутати фракції увійшли до складу наступних комісій:

Попов С.С. — з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, захисту прав учасників АТО.

Калашніков В.О. — з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища, природокористування та ресурсозбереження.

Крикливенко В.А. — з питань підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства, торговельно-побутового обслуговування населення, приватизації та власності.

Шипунов В.І. — з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією, роботи з громадськими об’єднаннями, органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.

Протягом звітного періоду депутати фракції «Наш край» брали активну участь у робочих групах, спільних засіданнях постійних комісій районної ради, засіданнях президії, пленарних засіданнях сесій. Виявляли активність у попередньому вивченні проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку, затвердження заходів програм та внесенні змін. У 2016 році депутати фракції взяли участь в десяти пленарних засіданнях районної ради, спільно з іншими депутатами ухвалили 154 рішення.

Представляючи інтереси виборців – мешканців територіальних громад, депутати фракції «Наш край» сприяли органам місцевого самоврядування у вирішенні місцевих проблем, співпрацювали з міською та сільськими радами.

Одним із пріоритетних завдань фракції була робота з виконання місцевих бюджетів як запорука розвитку місцевих громад. Так, дохідна частина загального фонду місцевих бюджетів Новоодеського району за 2016 рік виконана на 150,2%.

Члени фракції залучалися до вирішення  проблемних питань району, серед яких безкоштовне харчування учнів 1-4 класві, облаштування пришкільних таборів на базі загальноосвітніх шкіл, організації відпочинку і оздоровлення учнів в літній період, водозабезпечення ЦРЛ, ремонту комунальних доріг, раціональне використання земельних ресурсів.

З метою ґрунтовного вивчення питань та підготовки їх на розгляд профільних комісій депутати активно працювали у складі робочих груп. Зокрема, депутати фракції були в складі робочої групи, яка здійснювала  обстеження стану водопостачання на території ЦРЛ. В результаті надання відповідних висновків та рекомендацій усунено ряд недоліків. Лікарні були виділенні кошти для роботи по бурінню додаткової свердловини та будівництва очисних споруд.

За участю депутатів фракції «Наш край» працювала робоча група по підготовці закладів соціально-культурної сфери до опалювального сезону, покращення екологічної ситуації в м. Нова Одеса та стану роботи очисних споруд, з контролю за виконанням районного та місцевих бюджетів, з організації літнього відпочинку школярів в пришкільних таборах та оздоровчого періоду в дитячих садках, щодо перевірки фактів, викладених в статті «Срібло Бузьких силовиків».

Голова районної ради Заболотний М.М. та голова профільної постійної комісії Попов С.С. ініціювали листи до обласної ради та інших обласних установ щодо незадовільного стану імунопрофілактики населення, відкриття навчально-виховного комплексу на базі Червоноволодимирівської ЗОШ, вирішення проблем газопостачання в освітні та медичні заклади району.

При активному сприянні членів партії «Наш край» всі 24 школи та 26 ДНЗ своєчасно розпочали опалювальний сезон. Члени фракції постійно опікувались проблемами утеплення закладів соціально-культурної сфери, своєчасним та оперативним встановленням металопластикових блоків, належним матеріальним забезпеченням.

Депутат Попов С.С. постійно опікується проблемами районної організації людей з обмеженими можливостями, бере участь у «круглих столах», організовує подарунки дітям-інвалідам та дорослим, що проживають у будинку людей похилого віку.

Як голова постійної комісії з питань соціального  захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, захисту прав учасників АТО Попов С.С. брав участь  в районній конкурсній комісії з визначення переможців конкурсу на кращий заклад соціально-культурної сфери серед шкіл, дитячих садків, клубів, медичних установ та бібліотек, а також працював в конкурсній комісії з заміщення вакантних посад керівників закладів культури. На пленарному засіданні Х сесії районної ради 16 грудня Попов С.С як голова постійної комісії звітував про свою роботу.

Депутати фракції «Наш край» Калашніков В.О., Крикливенко В.А., Шипунов В.І., Попов С.С. постійно надавали матеріальну допомогу учасникам АТО, опікувались їх дітьми та сім’ями.

У березні 2016 року депутати фракції спільно з ветеранами ІІ світової війни, учасниками АТО, ветеранами-інтернаціоналістами та школярами взяли участь у районній акції з висадки дерев у міському сквері, присвяченій 72 річниці визволення рідного краю від фашистських загарбників.

За ініціативи та активної участі депутатів фракції організовано «Вогник» для жінок-депутатів, працівників органів місцевого самоврядування, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня, урочистості до Дня місцевого самоврядування.

Активно працювали депутати в населених пунктах. Надавали організаційну та фінансову підтримку у проведенні державних свят та днів села, міста. Калашніков В.О. – на території Підлісненської сільської ради, Шипунов В.І. – на території Кандибинської сільської ради, Крикливенко В.А. та Попов С.С. – на території Новоодеської міської ради.

Попов С.С. став організатором, спонсором та безпосереднім учасником свята в мікрорайоні м.Нова Одеса під назвою «Тепло людських сердець». Залучив до його проведення членів партії «Наш край», депутатів міської ради, учасників художньої самодіяльності двох міських дитячих садків та школярів міста.

Депутати фракції постійно спрямовували свої особисті кошти для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, дітям, інвалідам, пенсіонерам.

За активну волонтерську роботу, підтримку громадських організацій, вагомий особистий внесок у розвиток територіальних громад району депутати Калашніков В.О., Шипунов В.І., Крикливенко В.А. до Дня місцевого самоврядування нагороджені спільною грамотою районної ради та РДА, а Попов С.С. Почесною грамотою обласної ради.

Теги: , ,