НКРЕКП готує підґрунтя для подвійного підвищення цін на електрику

Заява Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про те, що ціна на електричну енергію для побутових потреб перекриває лише 42% ринкового тарифу, свідчить про підготовку до подвійного підвищення тарифу на електроенергію для населення.

Партія закликає Комісію схаменутися та відмовитись від зазначених намірів, оскільки вони є прямим наслідком прорахунків у плануванні поетапного підвищення.

Також, на думку партії, виглядає дивним коментар регулятора про неможливість скасування перехресного субсидіювання в електриці через низькі тарифи для населення.

Це означає, що затверджений комісією дворічний графік поетапного підвищення цін на електрику, увалений в лютому 2015 року, який і ухвалювався для усунення перехресного субсидіювання, виявився «фількіною грамотою».

Фактично, комісія намагається змусити людей оплатити свої системні прорахунки, в тому числі і в питанні поетапного підвищення тарифів.

Два роки деруть тарифи вгору, і їм все одно мало, нехай чесно скажуть людям, з чого складається «економічно обґрунтований тариф».

Теги: , ,