«Наш край» вимагає не підвищувати пенсійний вік в обмін на гроші МВФ

Кабінет міністрів має перестати приховувати від громадян вимоги МВФ та публічно відмовитися від підвищення пенсійного віку і посилення вимог до страхового стажу. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

За його словами, заяви урядовців про відсутність конкретних вимог МВФ щодо зміни пенсійної системи суперечать висловлюванням представників фонду.

«Заяви профільних міністрів про те, що МВФ не вимагає підвищення пенсійного віку, не збігаються із заявами представників Фонду, які наполягають на підвищені. Влада має офіційно оприлюднити вимоги МВФ та публічно відмовитися від своїм планів», – зазначив Олександр Мазурчак.

Окрім того, додав він, викликають занепокоєння плани щодо надання права на пенсію за наявності страхового стажу 35 та більше років.

«Система обрахунку страхового стажу діє з 2001 року, тобто їй менше 20 років. А це – набагато менше від запланованих показників. Уряд у такий спосіб прирікає до невизначеності та непевності кожного, хто виходитиме на пенсію після зміни пенсійної системи у найближчі 20 років», – наголосив Олександр Мазурчак.

Співголова «Нашого краю» закликав владу розпочати публічне обговорення пенсійної реформи та притягнути до відповідальності урядовців, які подають неправдиві відомості про неї.

Детальніше читайте на сайті — http://nashkray.org/?p=5526

Теги: , , ,